עזרה ריח לא נעים מהפה

• פותח הנושא hope
  • פורסם בתאריך

בן המלך

משתמש פעיל
'חמצת סוכרתית' גם גורמת לריח נורא מהפה, אבל זה מלווה בצימאון ובעוד כמה תסמינים לא נעימים,

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בעבר שאלו על כך במדור 'רשות הרבים' של יתד. השואלים קיבלו תשובות רבות ומגוונות, והם שלחו את מסקנתם המסוכמת בקובץ לכל הפונים. מצ"ב.

קבצים מצורפים

• ריח הפה.pdf
    KB 107.1 · צפיות: 154

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני גם סובל מזה אבל לאחר בידול של הבעיה התברר שזה לא מהפה אלא מהאף ונובע מסינוסים

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעבר שאלו על כך במדור 'רשות הרבים' של יתד. השואלים קיבלו תשובות רבות ומגוונות, והם שלחו את מסקנתם המסוכמת בקובץ לכל הפונים. מצ"ב.
משום מה זה חסום. אפשר להעלות שוב. מומלץ בזיף

תודה לפרוג

משתמש פעיל
אתמול בדיוק הייתי אצל שינן והוא אמר שריח מהפה מורה על חיידקים על הלשון
מה שצריך לעשות זה לצחצח את הלשון במברשת לשון.
בהצלחה!!!
זה לא חד משמעי

חיה ואיציק

משתמש רשום
יש בבית המרקחת מדבקות שמדביקים על החלק העליון של הפה וזה משחרר טעם וריח טוב לפחות למשך 8 שעות ניתן לשתות עם המדבקה אך לא לאכול [טוב גם לדיאטה....]
זה נקרא Smell-X בהשגחת העדה"ח
יש לי במשפחה כמה שסובלים ואכן תמיד השתמשו במוצר זה אולם למיטב ידעתי הפסיקו ליצר אותו.
ואכן זו בעיה מתסכלת שלא קשורה לצחצח שניים (יכול להיות מספר רב של מקורות לבעיה כגון מהקיבה, גרון ועוד)
מה שאני יודעת מקרוב משפחה שעושה ומאוד עוזר כמה פעמים ביום הוא מגרגר בפה חומץ! כן קראת נכון וא"כ מריק הוא לוקח את לכל מקום בבקבוק קטן ככה כמה פעמים ביום.
בינתיים זה הדבר היחיד שעוזר לו.
אם למישהו יש עצה מעוילה ונוחה יותר נשמח לקבל.

yehudam

משתמש מקצוען
ריח רע מהפה נובע הרבה פעמים מהקיבה ולא קשור כלל לשיניים. כמןבן לאחר בידיקה שהכל תקין.

אחד הגורמים לזאת זה חרדות ומתחים שגורמים לזה.
הרבה פעמים יכול להיות גם מלווה בחתיכות קטנטנות לבן/צהבהב שנפלטות מהפה.

תהיו שמחים ומאושרים בלי מתחים וחרדות.
כותב את הדברים לאחר בדיקה.
כמובן ישנם גורמים נוספים כמו אליקובקטור וכו'.

Lady D

משתמש פעיל
חתיכות קטנטנות לבן/ צהבהב מכונות אבנים - ומקורן מהשקדים

לונדון

משתמש חדש
במקרה שזה מגיע מהמעיים הרבה פעמים עוזר לזה כדור ביום של פרביוטיקה ממש שינוי מהקצה לקצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה