רוצים לקבל הזמנה לאירוע בדואר?

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
במסגרת ההעירכות שלנו לכנס ערך מוסף השנה, אנו שולחים כבשנה קודמת הזמנות מדליקות בדואר, עם כל הפרטים על האירוע.
לצערנו שנה היה הרבה דואר חוזר של כתובות שגויות.
אנא מכם עדכנו אותנו בכתובות מדוייקות כדי שנוכל לשלוח לכם/ן. (יש לנו מאגר מהרישום לאתר, ומההשתתפות בכנסים הקודמים, אבל כמובן יש כאלו שהחליפו כתובות וכו'.)

כמו כן, ניתן להמליץ על אנשים נוספים שאתם חושבים שהכנס יעניין אותם, ונשלח גם להם..

טופס לעדכון פרטים..

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מעוניין לקבל בדואר... אלקטרוני בלבד!

לא סובל מכתבים ומעטפות

בקושי מסתדר עם התלוש משכורת...

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הופפה...
אני מוכן להסתדר עם התלוש משכורת שלך.... ;)

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם היית רואה את ההזמנה הקודמת לא היית אומר כן.........

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם לא שיניתי את הכתובת מאז, אני אמורה עוד לקבל? או שאם לא קיבלתי עד עתה, זה אומר שיש בעיה וצריך למלא טופס? אם אמלא טופס ישלחו לי שוב גם אם כבר שלחו?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י עפרה;407878:
אם לא שיניתי את הכתובת מאז, אני אמורה עוד לקבל? או שאם לא קיבלתי עד עתה, זה אומר שיש בעיה וצריך למלא טופס? אם אמלא טופס ישלחו לי שוב גם אם כבר שלחו?

עדיין לא שלחו ...
אך כדאי שתעדכני אם יהיה בעיה ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה