חומרה ראוטר TP-LINK

טאלי

משתמש פעיל
היי לכולם,
אשמח לעצתכם הנבונה , יש לי סינון נטפרי (בלי וויפרי) קניתי את הראוטר הנ"ל, ע"מ שלא אצטרך לגעת בסטיק יותר
עשיתי את כל הנדרש בהנחיות , הכנסתי את הסים, והמחשב לא קולט את האינטרנט ,
אציין שניסיתי להכניס סים אחר , ללא סינון והתחבר לי תוך שניות בודדות. הראוטר עובד מעולה.
התקרשתי לתמיכה של נטפרי- ולאחר בדיקה טענו כי זה לא קשור לסינון, אלא לראוטר עצמו,
אשמח לעזרה , מה אני אמורה לעשות??

ישא ברכה

משתמש צעיר
יש המון סוגים של TP LINK
כדאי להוסיף את מספר הדגם שקנית אולי יוכלו לעזור לך יותר

A052

משתמש סופר מקצוען
לא יודע ספציפית, אבל תפנו לחברה הסלולרית שיעזרו לכם להגדיר בראוטר, לפעמים זה מוגדר אוטומטית ולפעמים צריך ידני.

ק'סניק

משתמש מקצוען
תתקשרו לחיים מחשבים הוא עובד עם החברה הזאת
צריך פשוט להגדיר את הראוטר
0527684847

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
עשיתי את כל הנדרש בהנחיות , הכנסתי את הסים, והמחשב לא קולט את האינטרנט ,

אציין שניסיתי להכניס סים אחר , ללא סינון והתחבר לי תוך שניות בודדות. הראוטר עובד מעולה.
אם בסים אחר הכל עובד תקין משמע שלא יכול להיות בעיה בראוטר וכנראה שהבעיה איפה שהוא בסים הראשון

אגב התוקן תעודת אבטחה?

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
כנראה APN
שבנטפרי זה שונה מהברירת מחדל של החברה המקורית למשל סלקום זה SPHONE
ובנטפרי זה משתנה לפי הספק אם זה יוסי תקשורת או ib וכו וכו
כאןעיין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה