קיצורי דרך - רקע כחול מתחת למילים

משה יעקב

משתמש רשום
מי יכול לעזור כל הקיצורי דרך על המסך קיבל כחול על המילים נסיתי רענן ולא עזר.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 355.2 · צפיות: 4

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כנס אל 'מאפייני מערכת-מתקדם-ביצועים', תבחר שם: 'כוונן עבור המראה הטוב ביותר' (בערך... אני על אנגלית).
בהצלחה.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם זה לא עוזר... אולי ריסטרט.

רבקה

משתמש רשום
מאפינים -- מראה -- מתקדם -- צבע 1--לבחור צבע רצוי. מחליף את צבע הרקע של סמלי קיצורי הדרך.

משה יעקב

משתמש רשום
תודה! עכשיו לפחות עשיתי צבע כהה כחול שזה לא כל כך מאוס. בכל זאת היתי רוצה בלי רקע תחת המילים בכלל.

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה שכתבו בהתחלה אמור לעזור. היתה לי את הבעיה הזאת המון המון זמן, עד שכתבו לי פה להיכנס למחיצה הנ"ל (העלו צילום מסך) והשינוי הוא מיידי.

bris

משתמש סופר מקצוען
עוד 2 אפשרויות שיכולות להיות, יש עוד כמה, אבל אין לי כוח להקליד... תנסה את אלו

1. אם הרקע הוא לא JPG אלא GIF למשל זה קורה, תנסה להחליף לרקע סטנדרטי.

2. תכנס לרשימת השירותים של וינדוס (התחל-הפעלה- services.msc) ואז תוודא ששירות בשם THEMES נמצא במצב אוטומטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה