קיבלתם מהביטוח הלאומי קצבה בטעות או שלא כחוק?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
חדשות -
קיבלתם מהביטוח הלאומי קצבה בטעות או שלא כחוק?

מבצע עושים סוף לחוב
מחזירים את החוב המקורי בלי הצמדה ובהסדר מיוחד

המוסד לביטוח לאומי יוצא בימים אלו במבצע תשלום חובות, המיועד לכל מי שקיבל ב-7 השנים האחרונות קצבה בטעות או שלא כדין.

איך נהנים מהמבצע?

פנו בהקדם לביטוח הלאומי להסדרת חובכם.

במסגרת המבצע תזכו לביטול הפרשי הצמדה ולפריסת תשלומים נוחה, וכך תימנעו בעתיד מקנסות ומעיקולים.

המבצע לתקופה מוגבלת!

http://www.btl.gov.il/About/news/Pages/mivtsaChovotGimlaot.aspx

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה על העדכונים!
מדובר גם על החזר רטרואקטיבי?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הכוונה היא שאם קבלתם כספים מביטוח לאומי בטעות, קצבאות וכדו'. ולא היו מגיעים לכם.

כמו למשל אם הייתם זכאים לקצבה וקבלתם אותה גם בזמן שלא היה מגיע, עליכם להחזיר את הקצבאות, ועכשיו הם עושים מבצע שיהי' יותר נוח להחזיר את החוב.

אגב, חוק ההתיישנות קובע שניתן להם לגבות חובות עד 7 שנים אחורה, אבל הם מנסים לגבות לפעמים גם על יותר מ 7 שנים אחורה.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי דוקא היה סיפור הפוך, שדרשו ממני תשלום דמי ביטוח בזמן שהייתי בחופשת לידה, וכשקיבלתי את דמי הלידה זיכו אותי בסכום ההוא. כך שגם להחזיר הם יודעים לפעמים...
ותודה למילר על הליווי המקצועי בטיפול בתיק שלי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה