דו"ח קיבלתי קנס על סמך תיעוד של מתנדב שומרי דרך, כדאי להישפט?

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
קיבלתי דוח 500 ש"ח פלוס 6 נקודות על עבירה מגוחכת ששום שוטר כנראה לא היה מתעכב בשביל לתת ד"ח עליה, מדובר ברמזור ברחוב אהליהב פינת ירמיהו בירושלים, למי שמכיר, התנועה שמאלה לכיוון ירמיהו למעלה דלילה וניתן בקלות לפנות ימינה לכביש הרחב מהנתיב השמאלי ולא מהימני, יש לי איזה אליבי למה עשיתי את זה, השאלה היא האם מומלץ להשפט. ומה הסיכון הכרוך בזה?

חיה.

משתמש מקצוען
קיבלתי דוח 500 ש"ח פלוס 6 נקודות על עבירה מגוחכת ששום שוטר כנראה לא היה מתעכב בשביל לתת ד"ח עליה, מדובר ברמזור ברחוב אהליהב פינת ירמיהו בירושלים, למי שמכיר, התנועה שמאלה לכיוון ירמיהו למעלה דלילה וניתן בקלות לפנות ימינה לכביש הרחב מהנתיב השמאלי ולא מהימני, יש לי איזה אליבי למה עשיתי את זה, השאלה היא האם מומלץ להשפט. ומה הסיכון הכרוך בזה?
שמעתי על עוד מישהו שקבל על עבירה בדיוק באותו מקום, גם משומרי דרך.
גועל נפש.

ניק 2633

משתמש חדש
מה עשית בסוף ???
קיבלתי גם בדיוק באותו מקום מתחיל לחשוב שיושב שם משהו משועמם ודופק שם דוחות לכולםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה