מדריך קורס אנימציה דו מימד המלא של אהרון בלייס (דיסני) רק ב 25$ ב-19 שעות הקרובות

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ב"ה

קיבלתי עדכון במייל אז משתפת, אולי מישהו אחר מכיר ויכול להמליץ או לתת חווד על התוכן.

והנה הקישור!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא הקורס שהיה פתוח בחינם לפני 3 חודשים? זה תוספת?

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא הקורס שהיה פתוח בחינם לפני 3 חודשים? זה תוספת?

אני בדיוק עכשיו רואה שזה חבילה שמורכבת מ:
1. הקורס שהיה חינם.
2. קורס נוסף שעולה כעת 15$
3. עוד כל מיני בונוסים.

אז מי שהוריד את החינמי אולי באמת לא כזה שווה...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צודקת זה באמת כולל תוספת..זה לא רק מה שהיה פתוח בחינם. חחח התגובה המיידית שלי כשנפתח קורסים שלו זה להידרך.. שווים ביותר . והוא מסביר בצורה הכי נעימה שיש.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יש לי טיעון שאני לא יכול להוכיח אותו, אבל מרגיש אותו בעצמות, והוא הולך ככה:
הקורסים של ארון בלייז מעוצבים כך שייראו כמו קורס מדהים, ובפועל הם לא ממש עד כמעט לא מועילים.

הממ?

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הקורסים של ארון בלייז מעוצבים כך שייראו כמו קורס מדהים, ובפועל הם לא ממש עד כמעט לא מועילים.

הממ?
מאוד מזדהה
יש שם הרבה בלה בלה בלה,
בלי הרבה תכלס מעשי
לפחות להרגשתי

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

הממ?

זה נכון לגמריי כי אין שם שום תכנוו קריא אין thumbnails ואין פוזות אקסטרים וברייקדאונס ותזמון ומרחקים (טיימצארט) ומההדגמה הנהדרת הזו לא תצליחו להפיק כלום בעצמכם, אפילו לא את ההדגמה עצמה. ולכן ראיתי את הקורס שלו כשזה היה פתוח אבל לא טרחתי להוריד ולשמור. אני העליתי לפורום אנימציה סיכומים מקורסים שעשיתי (יש מגבלה על גודל קובץ שאפשא להעלות לאתר אז העליתי מה שהיה קטן)

מה שאני ממליצה זה להסתכל על סיליבוס אמיתי של מקום שמלמד אנימציה מהבסיס ופשוט לחפש לבד הדגמות לפי הסדר. אחרי הכדור הקופץ מטוטלת ופירוק מפרקים אני ממליצה בחום על תרגילים שכוללים נפילה של לבנה (זה תרגיל חובה במקום מקצועי). הבסיס לאנימציית דמויות בקלאסית זה שק הקמח, אז מי שעשה את התרגילים הבסיסיים הרגילים ומרגיש שמבין טיפה מה זה תזמון ומרחק אני ממליצה ממש על שק הקמח, לחרוש את הנושא. זה התרגיל שתופס הכי הרבה נדלן במקומות מקצועיים ואין ככ דרך להבין תנועה של הגוף בלעדיו. וקחו בחשבון שצריך לדעת לצייר אותו נכון מכדור ופירמידה. ומי ששולט בשק הקמח, גם מעצב דמויות הרבה יותר טובות.
הנה למה זה חשוב וכמה הדגמות. אם אתם לא מבינים כלום באנימציה אז אין טעם, זה סתם יתסכל.. קודם כדאי לנסות את הבסיס ממש וזה העליתי כבר בעבר באנימציה לא במאיירים. בלי להבין טבלאות זמן יהיה מאד קשה להנפיש אז כמה שהנושא כבד ומשעמם זה המהות של אנימציה ובלי ההבנה של זה זה סתם לשבור תראש

איך מציירים את השק בפוזות שונות במרחב מפירמידה וכדור ולמה השק הזה סופר רלוונטי למעצבי דמויות, זה מה שנוגע בעיקר לפורום מאיירים

הסבר איך להנפיש באופנטונז , (תוכנה מקצועית ברמת סטודיו בחינם, פתוחה לשימוש מסחרי ) תשק קמח הזה עם תנועות מצלמה וכו:

זה טיפה מתקדם אז ממליצה למי שלא מבין אפילו איך שומרים קובץ בתוכנות אנימציה (לא, זה לא פשוט save as) לעבוד בקריטה (כולל מי שיש לו אנימייט, זה פשוט יותר קשה טכנית לתפעל מקריטה).

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צודקת זה באמת כולל תוספת..זה לא רק מה שהיה פתוח בחינם. חחח התגובה המיידית שלי כשנפתח קורסים שלו זה להידרך.. שווים ביותר . והוא מסביר בצורה הכי נעימה שיש.

דווקא ההדגמות הטובות שלו נמצאות ביו טיוב וזה בדרכ באורך 3 שעות ומעלה ושם מראה איך מתכנן כל פריים. הקורסים שהוא מוכר על הפנים. אבל לדעתי גם ההדגמות הטובות ביו טיוב זה יותר טוב בתור טיפים אבל פחות קל ליישם תאנימציה המורכבת שלו אחרכ לבד בהנפשה משל עצמכם. אז מטפסים מהבסיס למעלה ואת זה הוא לא ממש עושה.

רבקי אורבך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך אתם מתסתדרים עם כל האנגלית הזה??

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך אתם מתסתדרים עם כל האנגלית הזה??

זה באמת שאלה טובה

אני מורה לאנגלית במקור חח.. אבל באמת קשה להבין אם לא מבינים תשפה גם אם הציורים מובנים.

מה המסקנה? שפרוג יעשו קורס אנימציה קלאסית לשנה ;)
ושלא יגידו לכם שאין בזה עבודה, כי סרט קלאסית אפשר גם בתקציב מצומצם של 3 אלף שח לעשות לבד.
כל בוקר יש לי הנחתה חדשה על ההנהלה כאן חח..

רבקי כיף שחזר לך הלוגו זה קשה בלעדיו להבין עם מי מדברים. אבל בטח לא חזר מעצמו :)

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
זה נכון לגמריי כי אין שם שום תכנוו קריא אין thumbnails ואין פוזות אקסטרים וברייקדאונס ותזמון ומרחקים (טיימצארט) ומההדגמה הנהדרת הזו לא תצליחו להפיק כלום בעצמכם, אפילו לא את ההדגמה עצמה. ולכן ראיתי את הקורס שלו כשזה היה פתוח אבל לא טרחתי להוריד ולשמור. אני העליתי לפורום אנימציה סיכומים מקורסים שעשיתי (יש מגבלה על גודל קובץ שאפשא להעלות לאתר אז העליתי מה שהיה קטן)

מה שאני ממליצה זה להסתכל על סיליבוס אמיתי של מקום שמלמד אנימציה מהבסיס ופשוט לחפש לבד הדגמות לפי הסדר. אחרי הכדור הקופץ מטוטלת ופירוק מפרקים אני ממליצה בחום על תרגילים שכוללים נפילה של לבנה (זה תרגיל חובה במקום מקצועי). הבסיס לאנימציית דמויות בקלאסית זה שק הקמח, אז מי שעשה את התרגילים הבסיסיים הרגילים ומרגיש שמבין טיפה מה זה תזמון ומרחק אני ממליצה ממש על שק הקמח, לחרוש את הנושא. זה התרגיל שתופס הכי הרבה נדלן במקומות מקצועיים ואין ככ דרך להבין תנועה של הגוף בלעדיו. וקחו בחשבון שצריך לדעת לצייר אותו נכון מכדור ופירמידה. ומי ששולט בשק הקמח, גם מעצב דמויות הרבה יותר טובות.
הנה למה זה חשוב וכמה הדגמות. אם אתם לא מבינים כלום באנימציה אז אין טעם, זה סתם יתסכל.. קודם כדאי לנסות את הבסיס ממש וזה העליתי כבר בעבר באנימציה לא במאיירים. בלי להבין טבלאות זמן יהיה מאד קשה להנפיש אז כמה שהנושא כבד ומשעמם זה המהות של אנימציה ובלי ההבנה של זה זה סתם לשבור תראש

איך מציירים את השק בפוזות שונות במרחב מפירמידה וכדור ולמה השק הזה סופר רלוונטי למעצבי דמויות, זה מה שנוגע בעיקר לפורום מאיירים

הסבר איך להנפיש באופנטונז , (תוכנה מקצועית ברמת סטודיו בחינם, פתוחה לשימוש מסחרי ) תשק קמח הזה עם תנועות מצלמה וכו:

זה טיפה מתקדם אז ממליצה למי שלא מבין אפילו איך שומרים קובץ בתוכנות אנימציה (לא, זה לא פשוט save as) לעבוד בקריטה (כולל מי שיש לו אנימייט, זה פשוט יותר קשה טכנית לתפעל מקריטה).
תוכלי להעלות אתזה לגמבו או דרייב? אשמח מאד

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תוכלי להעלות אתזה לגמבו או דרייב? אשמח מאד

עובדת על העלאה לדרייב (לא הורדתי תסרטים כשהיה לי גישה רק ראיתי)

אז בעצם לא אני מעלה. כשיהיה לי קישור אשתף

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלייזוש גובה על הקורס יסודות אנימציה עכשיו 15 דולר. זה היה פתוח לפני 3 חודשים בחינם כרגע זה לא. אז יורדת מהרעיון לבקש מחברה להעלות לדרייב ולכאן סורי. נחכה שיפתח אותו שוב. למזלנו הוא שולח מייל לכולנו אז קל להתעדכן..

ואומרת בסוגריים

הקורס על הפנים :)

אני לומדת אנימציה עכשיו מסודר. באמת על הפנים הקורס הזה, לא ממליצה לקנות או לטרוח לראות.

זה חסר הדגמות הוא לא מדגים לא סטרייט אהד ולא פוזה לפוזה אז זה לא מובן בכלל זה נטו תיאוריה.
יש לו מעט הדגמות טובות של 3 שעות ומעלה אבל גם זה לא ממש מלמד כי זה להעתיק בדיוק מה שהוא עושה בלי להבין איך מיישמים בסצנה משל עצמינו. למתחילים זה שריפת זמן מטורפת גם אם מעניין לראות תתהליך. לא כל מי שתותח בתחום תותח בללמד , זה לא הידע או האדיבות זה כשרון הוראה לדעת להכנס לנעליים של התלמיד שלא יודע כלום ולתת לו כלי שיעזור לו, לא רק מה שמובן וברור לך בתור אלוף עולם (חוץ מהמורים כאן שבאמת בלי עין רעה גם תותחים וגם מקדמים תתלמידים ;)

זה גם בציור ככה

לדוגמא אומרים שזה גרוע למתחילים לצייר דמויות מאליפסות או קוביות. זה שיטה אקדמית שעובדת אבל לא למתחילים מתחילים צריכים לבנות דמויות מצורות לא סימטריות שמכריחות אותם לקבל החלטה ולטעות או להצליח. הגליל והקופסא משאירים אותנו עם צורה סימטרית חסרת החלטיות, כשבמציאות אין סימטריה.

בלייז מלמד ציור דרך אנטומיה. זה קטסטרופה למי שלא יודע אנטומיה של בעלי חיים ללמוד ממנו ציור. גם פרוקו שיודע אנטומיה (אבל לא של בעלי חיים) לא מצליח לשכפל תזרימת עבודה של בלייז. אז אנחנו? איך נצליח. לא מתחילים מאנטומיה! זה קישוט! מתחילים מלפרק לצורות פשוטןת לא סמיטריות שאפשר לסובב במרחב (נסו לצייר כדור. עכשיו תסובבו אותו. זה נראה שונה? לא. אז התרגול הזה לא מועיל אם זה סימטרי)

אנטומיה זה הקרם דלקרם של הסוף בלימודי ציור. ואם בלייז מלמד ככה ציור תבינו איך הוא מלמד אנימציה. מהקצפת. מאיך אנימטור ותיק של דיסני מנפיש בצורה חיה. זה יפה ומגניב אבל זה לא יתן לכם כלים פרקטיים בלי לדעת אנטומיה כמוהי ולהנפיש 30 שנה.

אני םא יגיד שאי אפשר ללמוד מזה ממש כלוווום.. אבל להתקדם אפילו ברמת התחביב אי אפשר מהמוצרים של בלייז. ממליצה בחום לפרוג לפתוח קורס הנפשת דמויות. חח

כי מאיך שמלמדים כאן ציור ממש הפקתי תועלת זה נתן לי כלים להתקדם בתור ג'וניירית שאפילו לא ידעה איך מחזיקים תעיפרון (, לא כמו שהמורה לימדה מחזירים.. זה טיפה יותר דומה למכחול או להבדיל לכתיבת סת"ם) ומניחה שבכל הקורסים הגישה היא כזו. להרים מרמה של אפס או תחביב לרמה שאפשר לדרוש על זה תשלום.

בהצלחה לכולם

לא מחרימה את בלייז. פשוט פרוג מנגישים תמידע יותר טוב. זה לא משנה כמה הוא אדיר זה משנה כמה זה פרקטי ונוגע לנו, האדירות הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה