קומיקס לקטנטנים

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
אחרי עיצוב הדמויות מגיע השלב הבא (מה שאתם רואים אלו שני עמודים מה"קומיקס לקטנטנים")
אשמח לעצותיכם המחכימות..
בהזדמנות זו אפרוס תודה לכל חברי הפורום הטוב הזה
על כל ההערות המקצועיות שנתתם עד כה אשר מוסיפות המון המון המון
תודה רבה!!!
גוד שבת
נ.ב
נא לא להתייחס לעימוד מכיוון שהוא אינו משקף את התוצאה הסופית

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 92.3 · צפיות: 22

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
איזה יופי!!!
זה נראה צביעה ידנית, או שאני טועה?
יש בצביעה משהו ערטילאי כזה.
מאד אוהבת, בהצלחה!

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
תודה
הצביעה ממוחשבת (פוטושופ)

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש חמוד!!
לענ"ד כדאי לשנות את צבע השיער של הילד הבלונדי לצבע כהה על מנת שיבלוט יותר על הרקע הירוק...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש חמוד. ילדים יאהבו!
זה לא מעט ירוק מדי בעיניים? פשוט הירוק, יחד עם הצהוב...אולי לשנות את הילד הבלונדיני לג'ינג'י, או להוסיף פרחים אדומים ינטרל קצת.

amityunger

משתמש חדש
מקסים. הייתי מוסיף קצת יותר צל ועומק,

הדמויות קצת נבלעות בסביבה הצבעונית.

אפריל

משתמש רשום
בס"ד
מקסים. אולי באמת להוסיף קצת פרחים שישברו את הירוק והחום השולטים ויתנו קצת צבע.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יפה לאין שיעור!!
רק מה שהפריע לי בצבעים שזה נראה שזה עבר פילטר של תאורה אני טועה?
ואם כן הייתי מורידה אותו כי התמונה נראית בין השמשות. אין בהירות בצבעים.
אבל הציור וסגנון הצביעה מושלם לדעתי.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
ציורים מדהימים!!!...רק שהשמיים נראים קודרים מידי...אם כי זה כך במכוון...

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הציורים ממש מקסימים! גם הצביעה נהדרת, רק לגבי בחירת הצבעים אני מצטרפת להערות שנאמרו.
גם לגבי הפילטר - יכול להיות שבחרת בכוונה באווירה הזו, אבל קצת מפריע שהאדמדמות בפינה הימנית חוזרת על עצמה בכל הפריימים באותו אופן.
הילד מסוגנן טוב, אולי רק בפריים השישי (אני סופרת לפי סדר השורות, לא בעמודות), עם העיניים העצומות, הוא נראה קצת יותר מבוגר.
עוד משהו, נראה לי שניסית ליצור חיבורים בין חלק מהפריימים (שני הראשונים, שני האחרונים), וזה רעיון מצויין, אבל צריך לדייק אותו יותר (במגלשה למשל).
ואני לא יודעת באיזה אופן יתווסף כאן טקסט, וכמה הוא יוסיף לעניין, אבל כרגע יש קצת חדגוניות, אין שינויי זווית או גודל מסיביים. אולי כדאי אפילו לנסות לשחק עם המסגרות - לשנות גדלי פריימים, לעשות פריים בכלל בלי מסגרת...
אלה הן רק נקודות למחשבה וחידוד, אם לא עכשיו אז לפעם הבאה. בכל מקרה, באופן כללי זה באמת עשוי מקסים.

שיר

משתמש רשום
הציורים מתוקים מאוד!
אבל למה רק לי מפריע הבנינים ממול - שהם כמעט פירמידה .
או שזה בכוונה...

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מקסים, ילדים מאוד יחבבו את הסגנון.

חריק

משתמש צעיר
הסגנון מאד חמוד
אך למשל בציור השני הנדנדה למעלה חזיתית אלינו והילד שמתנדנד בה פרופיל לחלוטין
בדבר שיער הילד, אני חושבת שכדאי לצובעו ג'ינג'י. זה יגרום אוטומטי למיתון הירוק כנגד האדום שחסר וכן יבליט את הילד המתוק
(אח"כ שמתי לב שעוד כתבו זאת. אבל למה בירוק זרחני ומונע קריאה?)
אגב, השמים מרגיעים ומקסימים
בהצלחה

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
לא הספקי לעבוד על כל ההערות

מפאת קוצר בזמן הספקתי רק לשחק קצת עם הצבעים... אולי עכשיו יותר טוב..

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 82.5 · צפיות: 14

סמיילי

משתמש רשום
השינוי בצביעה הוסיף הרבה.

Deena

משתמש פעיל
קודם כל - יפהפה כתמיד. מיוחד, מתוק ו... כרגיל.
רק מה שהתחלתי לראות שאחרים כבר כתבו - הצבעים.. בעיקר אם זה לקטנטנים, הם צריכים הבדלים יותר חדים: אדום. ירוק. כתום. שחור. כחול. ולא הצהבהב-ירקרק ששולט כאן. ילד קטן צריך לראות מול העיניים משהו מאד חד ובולט והסביבה יכולה קצת להיבלע.

ז"א שהילדים יהיו יותר צבעוניים (חולצה אדומה, מכנסיים כהות, פנים ורודות) - - ואילו הרקע יהיה בהיר כדי שהם יראו ממש את ההבדלים.

פעם שיחק בני הקטן במשחק מחשב (לא אצלינו בבית חלילה :0) - המשחק דווקא היה נחשב "מקצועי" והוא התבסס על ילדון קטן שמסתובב בג'ונגל. הכל היה מאד ירוק, אבל לא רק זה - היו כל כך הרבה פרטים וצבעים שבני לא כל כך תפס על מה בדיוק הוא אמור להסתכל.

אצלכם בתמונות אין את זה - זה מאד ברור ובלי קשקושים מיותרים, אבל הצבעים מטשטשים את זה.. אם תעשו הבדל בין צבעי ה"אובייקטים" (הילדים) והרקע - זה יהיה קל יותר לקטנטנים האלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה