חומרה צפצוף ארוך מהמחשב (נייח) כבר כמה ימים...

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מה זה? ומה עושים?

בני2

משתמש מקצוען
כדאי שתפרטו יותר, כי התגובה הראשונית שלי הייתה 'וואוו איך אתם חיים', אבל כנראה זה לא בדיוק מה שחשבתי אז תפרטו אם מדובר רק בהדלקה או כל זמן שהמחשב דלוק, ואם אתם מזהים את מקור הצפצוף וכן, אפשר גם להוסיף הקלטה אם קשה לכם להסביר ולהגדיר.

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כדאי שתפרטו יותר, כי התגובה הראשונית שלי הייתה 'וואוו איך אתם חיים', אבל כנראה זה לא בדיוק מה שחשבתי אז תפרטו אם מדובר רק בהדלקה או כל זמן שהמחשב דלוק, ואם אתם מזהים את מקור הצפצוף וכן, אפשר גם להוסיף הקלטה אם קשה לכם להסביר ולהגדיר.
להקליט קצת מסובך לי כרגע.
בכל אופן הצפצוף הוא כל זמן שהמחשב דלוק.
לא מכיר את הצד הטכני של המחשב כך שאיני יודע לזהות את מקור הצפצוף.
הצפצוף הוא יחסית שקט, אך דקיק וצורמני.

בני2

משתמש מקצוען
אופייני למאוורר עייף, אפשר לנסות לעצור אחד אחד ולראות מאיזה מהם, [אפשר עם האצבע בעדינות, או לנתק את המחבר, עדיף כשהמחשב אינו מחובר לחשמל].
אחרי שתדע איזה אחד עושה את הרעש תנסה לנקות אותו בעיקר באזור הציר שלו, (לא עם פווו...,עלול לקצר במקומות מסויימים) אם לא עזר עדיף להחליף במקום ניסיונות שימון וכו', חדש לרוב אינו יקר.

progress

משתמש רשום
להקליט קצת מסובך לי כרגע.
בכל אופן הצפצוף הוא כל זמן שהמחשב דלוק.
לא מכיר את הצד הטכני של המחשב כך שאיני יודע לזהות את מקור הצפצוף.
הצפצוף רציף? אם כן. זה יכול להיות מכל מנוע ישן שנמצא במערכת. בדרך כלל מאוררים.
או במקרים נדירים הארד דיסקים ממש ישנים.

בכל מקרה החלפת מאורר היא לא יקרה בדרך כלל, אלא אם כן זה משהו כמו מאוורר של כרטיס מסך או לפעמים מאוורר של מעבד שקשה להשיג או משהו כזה.

בכל מקרה, במחשב נוגעים רק כשהוא כבוי.
אפשר לפתוח את המארז ולנתק בזהירות את כל המאוררים שיושבים על המארז.
להשאיר אותו פתוח ולוודא שאין שום דבר שעשיתם שיכול לגרום לקצר. (כבר קרה ללקוחות שניסו לתקן בעצמם)
ואז להדליק ולראות אם הרעש נעלם. אם כן. מצויין. רק משאר לוודא איזה מן המאוררים של המארז צריך להחליף.

אם לא. כבר עדיף לבדוק עם מישהו שמבין טיפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה