"צורי ילד טוב" - ספר חדש!

Yael

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1408958:
אויש!
רבי נחמן לא מוצר שמפרסמים ,חלילה.
התכוונת להפיץ את תורת ר' נחמן(שאגב, לא בטוח שתורתו מחייבת כזו כיפה;))

אממ, זה המושג הנפוץ - לפרסם את רבינו, כמובן שהכוונה היא לתורה אבל גם את רבינו עצמו שהוא הצדיק. המחברת רצתה את הכיפה עם הכיתוב, כמו שהילדים שלה שמים (וגם הבן שלי לפעמים (: ).

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מפרסמים את כבוד השם בעולם בכל מיני דרכים וגם באמצעות הצדיקים ותורתם. אחרת זה עבודה זרה בשיתוף. ציטוט בערך מהקיצור שולחן ערוך:
"וגם כשהולך לקברות הצדיקים ישים ליבו שלא תהא מגמתו אל הצדיק.. אלא להשם, שבזכות הצדיק ירחם השם וכו.."
צריך להזהר בענינים עדינים כאלה כי ההתבטאות קריטית.
לא מפרסמים אותם בעצמם גם אם זה הכי נפוץ.

Yael

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1409117:
מפרסמים את כבוד השם בעולם בכל מיני דרכים וגם באמצעות הצדיקים ותורתם. אחרת זה עבודה זרה בשיתוף. ציטוט בערך מהקיצור שולחן ערוך:
"וגם כשהולך לקברות הצדיקים ישים ליבו שלא תהא מגמתו אל הצדיק.. אלא להשם, שבזכות הצדיק ירחם השם וכו.."
צריך להזהר בענינים עדינים כאלה כי ההתבטאות קריטית.
לא מפרסמים אותם בעצמם גם אם זה הכי נפוץ.

מכירה בהחלט את הציטוט, זה לא הכוונה לזה.
אבל אני לא נכנסת לפינה הזו במסגרת הפורום אבל אם תרצי אדבר איתך על כך בכיף (:

בש

משתמש רשום
ציורים מדהימים, מעבירים את המסר נפלא.
שאלה: רק לי צרם שכל הילדים האחרים עם כיפות שחורות ורק הילד "הטוב" עם כיפה מגזרית?

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ציורים יפהפיים! השני- קסום ביותר!

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו איזה קטע שאני נקלעת לדיון הזה, אני (לצערי) לא נכנסת לפורום ציור המון זמן, והנה אני נכנסת לאשכול סתם כי פורום צילום קצת שומם, וכידוע לחלק מהאנשים כאן אני לא יכולה לדלג על כזה דיון בלי להביע דעה.
קודם כל כי הספר מדהים בכל קנה מידה. ציורים מאלפים! דבר שני כי כמו שהבנתי זה לקהל יעד מסויים ובין השאר לאנשים נוספים שאוהבים את הסגנון והדרך, לא מבינה למי הזכות לבוא ולהביע על זה דעה? את לא משתייכת לקהל היעד ויש לך בעיה איתו? אל תקני. אני ארוץ לקנות בגלל הכיפה, כי זה החינוך שאני רוצה לשדר לילדים שלי וכך גם כל אמא ששייכת לקהל היעד, היא תבחר את הספר אוטומטית מבין 10 אחרים וטובים. ולמי שלא מלבישה כיפה כזו זה לא יפריע לקנות,אלא אם כן היא סוג של חולקת על הדרך ומבלי להכיר את המחברת אני יכולה להגיד שאם הוזמנה עבודה כזו, היא לא תרצה אמא שכזו בתור לקוחה. ומהניסיון שלי כצלמת שמשתמשת גם בחלק מהפרסומים שלה בכיפה ה"מגזרית" לפעמים,כיוון שבאופן טבעי זה הכיפה שאני מלבישה זה רק מקדם, ועוד איך מקדם, ובקרב כל מגזר שיש (אני אישית מביאה כל אדם כמו שהוא).

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואני חייבת להוסיף תגובה לא ברוח של וויכוח או משהו- באמת מדהים וממיס! איפה מזמינים?

Yael

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י בש;1409223:
ציורים מדהימים, מעבירים את המסר נפלא.
שאלה: רק לי צרם שכל הילדים האחרים עם כיפות שחורות ורק הילד "הטוב" עם כיפה מגזרית?
חח לא חשבתי על זה בכלל. סתם רציתי לגוון שם.

Yael

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י השקעה;1409292:
ואני חייבת להוסיף תגובה לא ברוח של וויכוח או משהו- באמת מדהים וממיס! איפה מזמינים?

תודה רבה!
אם זה מותר פה, אני מקווה - אצל המחברת הדר ברטוב: 054-5844314.
מי שגר באלעד או קרוב לכאן יכול לפנות אלי בפרטי.

(חייבת לציין שמהיכרות עם המחברת, היא אחת הנשים היותר בעלות אורך רוח שאני מכירה, את הספר שלה איירתי בתקופה של עומס והיא חיכתה כ"כ בסבלנות וקיבלה באהבה. אחד האיורים המורכבים יותר נמחקו לי והייתי צריכה לאייר ולצבוע מחדש, והיא רצתה לשלם לי על זה בנוסף! במקום להתלונן על עוגמת הנפש שתחכה עוד... הייתי חייבת לפרגן לה כאן אפילו קצת).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה