פתיחת קובץ EXE בפלאש - -

• פותח הנושא berke
  • פורסם בתאריך

berke

משתמש רשום
משום מה הפקודה הבאה לא עובדת לי, אני מכניס את הקובץ שאני רוצה לפתוח לתקיה המיועדת וכמובן באותו שם, אבל העכבר לא מגיב ללחיצה, מישהו יודע אולי??

on(release){
fscommand("exec", "01.exe");
}

(הפקודה אמורה לפתוח קובץ עם סיומת exe, לאחר הלחיצה על הכפתור)

תודה מראש

berke

משתמש רשום
הסתדרתי - -

הקוד היה בסדר גמור, הבעי' הייתה שהייתי צריך לייצא את קובץ הפלאש לסוג שכל מחשב יכול לקרוא
File> Publish Settings

berke

משתמש רשום
ומי יודע איך מפעילים קובץ MPEG

קובץ exe ב"ה הצלחנו, ועכשיו צריך להפעיל קובץ Mpeg דרך הפלאש, מישהו יודע את הפקודה?

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אין אפשרות.
אפשרויות אחרות:
א. המרת של MPG לFLV - פורמט הווידאו של פלאש (דרך ימפורט וידאו)
ב. בדיסקים החרדיים הראשונים שיצאו (תחפש בחדר של הילדים..) היה קובץ EXE שהיה מפעיל את הMPEG שלידו תגיד לפלאש להפעיל אותו, והוא יפעיל את הווידאו

berke

משתמש רשום
נכתב ע"י Tomim;231155:
ב. בדיסקים החרדיים הראשונים שיצאו (תחפש בחדר של הילדים..) היה קובץ EXE שהיה מפעיל את הMPEG שלידו תגיד לפלאש להפעיל אותו, והוא יפעיל את הווידאו

הקובץ שיש על-יד הMPEG הוא זה שאמור לפתוח לי את הMPEG שלי באם הוא יהיה באותה תקיה? איך אני מגדיר שהEXE יפתח את הMPEG?
האם זה סיפור של לשים אותם באותה תקיה וזהו? ומה קורה אם יש לי הרבה קבצים של MPEG באותה תקיה? איך הוא אמור לדעת איזה קובץ?

המון תודה על העזרה!

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם יש לך קובץ אחד אז זה לא בעיה, תסתכל איך זה בדיסק המקורי ותעתיק משם. כמדומני שהוא קורא לוידאו בשם 1.mpg או משהו סתמי אחר.
אם יש לך כמה וידאו'ס זה כבר סיפור, אני בזמנו השתמשתי בקובץ VB שחבר שלי יצר לי שקרא לקובץ PDF בשם שלו עצמו (1.exe קרא ל- 1.pdf) וזה פתר לי את הבעיה, אם אין לך אפשרות לכזה דבר או שתחפש בגוגל פתרון, או שתמיר הכל לFLV.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה