שיתוף פרסומת בשילוב איחול - שיתוף

תהילה ט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לקראת פסח הכנתי פרסומת בפורמט gif שמטרתה להמחיש את חשיבות ההדמיה התלת מימדית בפרויקטים של אדריכלות ועיצוב פנים.
לשם כך הצגתי בה חלל שהופך משרטוט סכמתי בשחור לבן לתכנית בצבע ומשם למבט תלת מימדי בסיסי
עד שלבסוף נראה ממש צבעוני מאיר וריאליסטי.
הפרסומת פונה הן ללקוחות פרטיים והן לבעלי מקצוע בתחום (כגון: מעצבי פנים, אדריכלים יזמים וכדו'..)
וממחישה כיצד בכוחה של ההדמיה להקל על כולם יחד את התהליך.

גם הטקסט הנלווה תורם להעברת הרעיון הזה ומסביר שללקוח קשה להבין את הפרויקט באמצעות השרטוט בלבד וההדמיה בעצם מדמה לו את המציאות!

בנוסף הגיפ נועד לשמש כאיחול מקורי של "חג פסח כשר ושמח" ולכן השתמשתי בצרופי מילים וביטויים המתקשרים לימי הפסח כמו: "וכאן הלקוח שואל"- (בהשראת ההיגד: וכאן הבן שואל), "עם הדמיה נצא מעבדות לחרות ומשעבוד לגאולה..."
כמו"כ גם ההדמיות עצמן משדרות אווירה המתאימה לבני חורין.

פסח כשר ושמח gif -TT.gif

עד כה הרחבתי בעיקר על ההשראה והרעיון כעת נעבור מדמיון למציאות ואפרט על מאחורי הקלעים של ביצוע העבודה הטכנית של היצירה הזו אותה יצרתי בשילוב של מגוון תוכנות: סקצ'פ ווירי - להדמיה, פרמייר ואפטר אפקטס - לעריכת הוידאו ונעזרתי גם באילוסטרייטור ופוטופשופ - כל אילו סייעו לי בהעברת המסר!

במקצועי העיקרי אני מעצבת פנים וממדלת הדמיות תלת מימד ומשלבת יחד עם זאת את הידע והכישורים שיש לי גם בתחומים של גרפיקה ועריכת וידאו, כל המכלול הזה תורם לי להפקת תוצרים יחודיים כגון זה.

ומשהו אחרון לסיום על החלק של הלוגו בסוף:
קרדיט ל @רות גולדבלט המוכשרת על הסלוגן החדש לעסק שלי : "עיצוב בכל מימד"
שמקפל בתוכו המון משמעויות ומעל הכל מייטיב להגדיר בדייקנות ומקוריות את העשיה והשילוב
בין תחומי עיצוב שונים ועם זאת נותן גם ביטוי מפורש לתחום הבולט שלי :עיצוב פנים והדמיות

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
קרדיט ל @רות גולדבלט המוכשרת על הסלוגן החדש לעסק שלי : "עיצוב בכל מימד"
שמקפל בתוכו המון משמעויות ומעל הכל מייטיב להגדיר בדייקנות ומקוריות את העשיה והשילוב
בין תחומי עיצוב שונים ועם זאת נותן גם ביטוי מפורש לתחום הבולט שלי :עיצוב פנים והדמיות
והסלוגן - וואו!
סלוגן באמת מדהים.
@רות גולדבלט אלופה!
תודה רבה לכולן.
מרגש לשמוע שנהניתן.

אני רואה המון את כוחן של מילים וצירופן יחד
באמת מדהים בעיני שבכמה מילים
ניתן לתמצת עולם ומלואו.
(ממש כמו תמצית תה עסיסית)

ו...תהילה את ממש מוכשרת !
מבחינתי לתת סלוגן לעיסוקיך הרבים
זו מתנה מיוחדת לעצמי
וכזה פירגון מלקוחה, בכלל מחמם את הלב אבל ממש.

מכון "יראו וישמחו"

דוד ד. | משתמש סופר מקצוען!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
וואו וואו וואו!!!
עוד פעם את מבטאת את כישורייך הענקיים!!
הסלוגן וואו העיצוב וואווו התוכן וואוו!!
אין דברים כאלה!!
כל עבודה שלך היא עולה כמה לייבלים מחדש!!
הרבה הצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה