דיון פנטזיה? דרמה? אימה? אתם תחליטו!!!

הסקר: בעז"ה אני רוצה לפרסם כאן משהו. מה?-אני לא יודע, ובדיוק בשביל זה צריך אתכם -מה אתם הכי אוהבים?

• סה"כ מצביעים
    44
  • הסקר נסגר .

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הגעתם אל האשכול הזה.

אם כן, כנראה היה זה אחרי ששוטטתם משועממים בין האשכולות במשך שעתיים, וברגע שכבר סיימתם לקרוא את כל המאמרים, הדיונים, האתגרים והסיפורים האפשריים, באתם לכבות את המחשב וללכת לישון (או לחילופין לעבור לדף הראשי ולגלות שלמאמר שכתבם לפני שעתיים אין אפילו לייק אחד...), אלא שאז צץ לפני עיניכם אשכול נידח בעל הכותרת: "פנטזיה? דרמה. אימה? אתם תחליטו!!!"
לא רציתם להיכנס אל האשכול הזה, כנראה משום שכבר כאב לכם הראש מבחירות...
אבל אין מה לעשות!, פשוטו כמשמעו, השעמום הוציא אתכם (וגם אותי) מדעתכם, והחלטתם להיכנס לאשכול הזה.

בחרתם את הבחירה הנכונה, ואני משבח אתכם על כך. (נכון הייתי עכשיו "נשמע" כמו פוליטיקאי בעיצומה של מערכת בחירות...:))

אם הגעתם לכאן מרצונכם החופשי, אל תמרמרו, אני מפרגן גם לכם...

.חיה פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
בין האשכולות במשך שעתיים
לא הגיוני! לא סביר! לא קיים!! תגידו לי שיש כזה הרבה סבלנות לאנשים ותתרמו לי טיפה, אפילו אחוז מטיפה!
אלא
שזה פשוט מאוד. מי שהגיע לאשכול הזה, כנראה, מאוד מאודד מסתבר (תקין לומר ככה? וגם אם לא לא משנה), מסתבר שקפץ לו משהו בפעמון, אז ניסה להיזכר מה הלך שם, בדק ו זהו, יצא באותה הנשימה. אבלל, עם כל זה שנתפסתי על המילה ברוב קרציות יש לציין, אענה את דעתי; אימה!!!! ורק אימה!! אימה- שזה מתח!!!
נו
שמישהו כבר יוציא מתח נורמלי וקריא, שיתחרה עם יונה ספיר, ולא עוד איזה כריכה משכנעת שהתוכן לא שווה לה! אז מתח! מתח! מתח! מתח! מתח!! כי אין כמו מתח שמרתק את כל החושים! ומשקיט את כל המחשבות! ומשתיק ומשכיח את כל מה שצריך!

פניני ריין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
העדפה שלי היא למדע בדיוני.
ברור...
;)
את קוראת את הסיפור של @mic003 כאן בפורום?
בעיקרון אני בעד כל ספר שכתוב מספיק טוב ואיכותי.
זו פחות או יותר ההגדרה.
כשאני פותחת ספר, לא בודקת מאיזה ז'אנר הוא, אלא באיזו רמה הכתיבה.

נ.ב. מי השני שבחר יחד איתי ספר ילדים/ נוער?
חחח
לא יודעת אם הפדיחה היא שלי או של הסופרים, אבל רוב הספרים הטובים שקראתי בשנים האחרונות היו של נוער/ ילדים. וקראתי המון ספרים מכל הסוגים.

שרי וולך/ מאיר ברעם/ אבנר גולד
(כן כן עליתם עלי שאני אוהבת היסטוריה. משוגעת במיוחד על היסטוריה חליפית, אבל חוץ משמואל אורבך ותשע לפנות בוקר אין שום ספרים בתחום :( מי מרים את הכפפה?)
הספרים של יעל רועי לנוער (כמו ילדי דינור) רות רפפורט, שפרה גליק, י.מ. שטראוס, זלזניק, ודומיהם...
הבנתי שגם הארי פוטר חביב הפורום כאן הוא ספר ילדים

למה באמת ספרים לילדים יוצאים לפעמים איכותיים יותר?

נערך לאחרונה ב:

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
למה לא הכול ביחד?
מתח, דרמה, אימה ומדע בדיוני - אינם בהכרח סותרים זה לזה.
הם יכולים לשכון בשלווה, ולהעמיק אחד את רעהו.
ואפילו רצוי שכך יהיה.
והם גם יכולים להיות מותאמים לילדים.

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מציע ממה שיש באמתחתי כרגע (כמובן שיש לי עוד [ברוך השם] אבל או שאני לא זוכר, או שהם לא מפותחים מספיק).
אבל אך אמר המשורר, תמיד אפשר לנסות, השאלה מה תהיה התוצאה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה