עזרה פיצוי רב קו חופשי חודשי חרבות ברזל

נתנאל אהרן

משתמש רשום

פיצוי לנוסעים ברב-קו במהלך "חרבות ברזל"​

פיצוי לנוסעים שטענו חופשי חודשי, שנתי או סמסטריאלי לפני המלחמה​

בעקבות צמצום השירות בתחבורה הציבורית בשבועות שלאחר פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" ב-7 לאוקטובר, החליט משרד התחבורה לפצות נוסעים שטענו חוזים תקופתיים לפני פרוץ המלחמה.

פיצוי לנוסעים בחופשי חודשי​

נוסעים שטענו חופשי חודשי שמועד תחילתו בין התאריכים 9 בספטמבר עד 8 באוקטובר 2023, יכולים לבחור באחת מאפשרויות הפיצוי הבאות:
  1. חופשי תקופתי למספר ימים (ללא תוספת תשלום) - מספר הימים נע בין יום אחד ל- 30 ימים, ונקבע לפי מועד טעינת החוזה בגינו ניתן הפיצוי.
  2. טעינת ערך צבור (ללא תוספת תשלום) - גובה ההחזר בערך צבור נקבע לפי מועד טעינת החוזה בגינו ניתן הפיצוי.
  3. חופשי חודשי בהנחה - גובה ההנחה נקבע לפי מועד טעינת החוזה בגינו ניתן הפיצוי.

פיצוי לסטודנטים​

סטודנטים שטענו חופשי שנתי או חופשי סמסטר א' עד לתאריך 9 באוקטובר 2023 יכולים לבטל את הטעינה ולקבל החזר כספי מלא באשראי גם אם נעשה כבר שימוש בחוזה.
בקבלת ההחזר יוסר החופשי שנתי או סמסטר א' ופרופיל הסטודנט המורחב מהרב-קו. ברב-קו יישאר פרופיל סטודנט רגיל בתוקף עד לאוקטובר 2024 המקנה הנחה של 33% בטעינת ערך צבור. במידה ויש ערך צבור בפרופיל סטודנט מורחב על הרב-קו תוכלו להמיר אותו לפרופיל הנחה אחר ללא עלות.
שימו לב: קבלת פיצוי זה עד ליום 22.12.2023 בלבד

איך מממשים את הפיצוי?​

לטעינת הפיצוי לרב-קו סרקו את כרטיס הרב-קו באתר רב-קו אונליין או אפליקציית רב-קו אונליין. במידה ואתם זכאים לפיצוי תופיע הודעה מתאימה - עקבו אחר ההוראות לבחירת אופן הפיצוי והשלמת הטעינה.
את הפיצוי ניתן לדרוש גם בכל אחת מעמדות הטעינה של רב-קו אונליין בקיוסקים, רשתות שיווק ופארם בכל רחבי הארץ.
בפיצוי עבור חופשי חודשי ניתן לבחור את אופן הפיצוי באתר האינטרנט באמצעות מספר הרב-קו בלבד, ולהשלים את הטעינה בכל אחת מעמדות הטעינה של רב-קו אונליין או בעמדות כספונט בכל רחבי הארץ.
אם אתם סבורים שאתם זכאים לפיצוי אך לא הופיע הודעה מתאימה באפליקציה או באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.
להורדת אפליקציית רב-קו אונליין >>

שירותים​

סהר!

משתמש צעיר
שמטעינים רב קו באפליקציה אוטומטית קופצת הערה הינך זכאי להחזר בגין ימי המלחמה בסכום של...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
רק אם הרב קו שנמצא אצלכם הוא זה שהטענתם או שידווחתם על התחלופה החדשה
זכאות לא עוברת אוטומטית

מה עושים שכרטיס שזכאי לפיצוי כבר לא בשימוש
ויש רב קו חדש
ניסיתי להטעין ואין אפשרות-רק עם הכרטיס עצמו,
הייתי גם במשרדי הרב קו-והם לא ידעו מה לעשות....
אני רוצה להעביר את הפיצוי לכרטיס החדש-
יש לכם מושג איך עושים זאת?

מה עושים שכרטיס שזכאי לפיצוי כבר לא בשימוש
ויש רב קו חדש
ניסיתי להטעין ואין אפשרות-רק עם הכרטיס עצמו,
הייתי גם במשרדי הרב קו-והם לא ידעו מה לעשות....
אני רוצה להעביר את הפיצוי לכרטיס החדש-
יש לכם מושג איך עושים זאת?
פניתי לכתובת מייל של רב קו אונליין והם פנו למשרד התחבורה
וסידרו את הפיצוי לכרטיס החדש(הייתי רק צריכה לטעון את זה על הכרטיס)
מומלץ לנסות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה