פארק פארק באזור קיסריה - חדרה

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מכירים פארק באזור קיסריה - חדרה ודרומה שיש בו גם מתקנים וגם אפשרות לעשות מנגל?
תודה.

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
נחל חדרה
אני עכשיו רואה בביקורות בגוגל שכן יש שם מתקנים, פשוט הייתי שם עם תינוקת בת חצי שנה, ככה שלא חיפשתי מתקנים. אבל מנגל אסור לעשות שם

מישהו אחד ועוד

משתמש צעיר
בפארק נחל חדרה אפשר להמשיך לחוף ושם לעשות מנגל. וכבר ראיתי שעושים גם בדשא. תשימו לב שבלילה חשוך ממש.
אקו פארק אין אפשרות למנגל גם יש שם יותר פיקוח ואכיפה. צריך גםלבדוק באיזה שעה סוגרים אםאני לא טועה ב 22.

שתיהםפארקים מהממים. באקו יש יותר מתקנים לילדים.

ר.א.א

משתמש פעיל
יש בחניון נחל פולג (לייד נתניה) שולחנות וספסלים מקום מוצל בל מתקנים נראה לי שמותר מנגל
בנחל חדרה אסור לעשות מנגל ואל תנסו יש שם פקחים כל הזמן (באמצע הלילה פינו אותי משם עם אוהל (שביל ישראל)
יש עוד מקום יפה באיזור זה נקרא יער חדרה גם שם יש שולחנות ברזיה וכו' אבל אסור מנגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה