מידע שימושי עצמאיים ויש לכם קופה רושמת?

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
אני מנסה להתקדם מקבלות בכתב לקופה ממוחשבת,אשמח לעזרתכם,איזה סוג קופה מומלצת,מה המחיר בערך.יעזור לי מאוד מאוד.

שושש

משתמש צעיר
יש רושמת עד (3000שח)
ויש ממוחשבת מ(3000שח) בערך
בגדול העלות העיקרית על התוכנה והשירות
וכאן כל אחד יטען שחברה אחת שרות גרוע ואחרת שרות נפלא
(אפשר להזמין קופה ואביזרים לבד באינטרנט יוצא רבע מחיר רק שאז צריך למצוא תוכנה בנפרד)

שושש

משתמש צעיר
התוכנה/אתר
של המלאי מחיר עלות תעודה חשבונית קבלה
יצוא לקבל לדיווח וכד

ישנם בשוק כמה (כספיט מובילה יחסית) חברות שנותנת מעטפת שרותים כולל המחשב אביזרים ותוכנה
יש חברות (רווחית) שמספקת גם אתר/תוכנה בלבד (סליקת אשראי אופציה)

שושש

משתמש צעיר
קופה רושמת בסגנון המחשבון עם הדפס... מספקת רק חשבונית קבלה ודוח ללא שלל האופציות (בדרך כלל)

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
קופה רושמת הסגנון המחשבון עם הדפס... מספקת רק חשבונית קבלה ודוח ללא שלל האופציות (בדרך כלל)
זהו,כזה דבר אני מחפש,יש לי טאבלט לאשראי,רק צריך לקבלות,יש צורך ביותר? וכמה בערך זה עולה,ואיפה קונים,אשמח לכל פרט.

שושש

משתמש צעיר
אפשר להוציא קבלות גם דרך רווחית מהטאבלט
לפתוח ברווחיות משתמש +עלות חודשית

שושש

משתמש צעיר
בעסק שמקבל מזומן (פרטיים) לכל ביקורת שלא תבוא צריך ניהול מזומן שלזה צריך קופה רושמת/ממוחשבת

שושש

משתמש צעיר
השאלה מחיר מול שרות ואחריות
לבדוק עם עסקים בסגנון
ממה מרוצים. חברה, גודל, מחיר,
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה