על איזה אי-רובוט אתם ממליצים?

מחלימה

משתמש מקצוען
שואב, שוטף רצפות,איכותי אבל לא מידי יקר
ושעובד גם עם טלפון כשר, ללא אפלקציות וכדו'
תודה לעונים מנסיון בלבד.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהכוונה של פותחת האשכול הייתה על שואב שוטף
בכל אופן, לא בקיאה בשמות הרשמיים:)
תכלס, ההוא ששוטף..: )מה המחיר שלו? ועד כמה הוא יעיל?
יש בלי סוף אשכולות על זה
יש מישהו עם נסיון שיכול לומר האם זה אכן תחליף לשטיפה טובה?
רב הדעות באשכולות שנפתחו אומרות שלא

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. גם ההכי טובים היום עדיין לא ברמה של שטיפה אמיתית, מקסימום ניגוב ערב נחמד.
ב. כמדומני שאין אפשרות לעבוד איתו באמצעות טלפון כשר, אבל ברוב המקרים אין צורך בכלל בכלום. לוחצים על הכפתור והוא עושה את ההמשך [מקסימום אם רוצים שהוא לא ייכנס למקום מסויים, סוגרים את הדלת].
ג. השואבים של רובורוק זולים משמעותית משל אי-רובוט ולא פחות טובים.
ד. הטובים שלהם נעים סביב 1500 ש"ח.
ה. ניתן להזמין חלקי חילוף מעלי-אקספרס בעשירית מחיר מבארץ [גזור ושמור...]

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
א. גם ההכי טובים היום עדיין לא ברמה של שטיפה אמיתית, מקסימום ניגוב ערב נחמד.
ב. כמדומני שאין אפשרות לעבוד איתו באמצעות טלפון כשר, אבל ברוב המקרים אין צורך בכלל בכלום. לוחצים על הכפתור והוא עושה את ההמשך [מקסימום אם רוצים שהוא לא ייכנס למקום מסויים, סוגרים את הדלת].
ג. השואבים של רובורוק זולים משמעותית משל אי-רובוט ולא פחות טובים.
ד. הטובים שלהם נעים סביב 1500 ש"ח.
ה. ניתן להזמין חלקי חילוף מעלי-אקספרס בעשירית מחיר מבארץ [גזור ושמור...]
סורי אבל אם זה תחליף לניגוב נחמד למה אנשים משלמים על זה?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
סורי אבל אם זה תחליף לניגוב נחמד למה אנשים משלמים על זה?
יותר בשביל השואב.
אצלי ( שיואמי יחסית פשוט שמוכרת במחסני חשמל שכנעה שהוא בדיוק ברמה של האיי רובוט המקורי ושיואמי זה חברה טובה אבל זולה לעומת המתחרים) השטיפה שלו זה בעצם ריסוס קטנטן ואז הוא עובר עליו עם סמרטוט. השטיפה בדיחה אמיתית.
השאיבה שלו נחמדה.

מחלימה

משתמש מקצוען
ואם זה לרצפה פרקטית, לא מבריקה, לא מלוכלכת במיוחד, יעזור כתחליף לניגוב/ריענון הריצפה? ריח טוב?

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
חחחחחחחחחח מה, צוחקים עלינו?? אין באמת רובוט שמנקה ושוטף טוב? אני לא מדברת על שטיפה רצינית של ערב שבת ומוצ"ש, אני מדברת על שטיפה יום יומית לדוג'.... לא יעיל??

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לי יש של רובורוק השאיבה מצוינתתת
השטיפה כפי שציינו היא ניגוב ערב נחמד לא כמו השיאומי אבל עדיין לא כמו שטיפה (לי יש MAX S6, לאחי יש S7 השטיפה שם השתפרה אבל עדיין לא מושלם... זה יוריד כתמי מים שחורים אבל לא יוריד כתמים חזקים)

למה זה טוב?
אז ככה, איסוף האבק שלו הרבה יותר מוצלחחח ממטאטא כך ששטיפה אחריו היא פשוט כיפית בלי מים שחורים וכו'.
גם הבית כל הזמן בלי אבק, וגם זה חוסך בזמן בזמן שעושים משהו אחר בנתיים הוא מטאטא חצי בית. לא צריך להזיז שלחנות, כסאות וספות הוא פשוט נכנס מתחת.
אני בדרך כלל בעת שאני יוצא מהבית בבוקר אני מפעיל אותו על כל הבית.
אבל להשתמש בלי אפליקציה זה באמת לא כיף בכללל, כיון שיש אפשרות לערוך מפה של כל הבית ואז מגדירים לו שינקה חדר מסוים מס' פעמים וכל השליטה הרבה יותר נוחה

מחלימה

משתמש מקצוען
[
אני בדרך כלל בעת שאני יוצא מהבית בבוקר אני מפעיל אותו על כל הבית.
אבל להשתמש בלי אפליקציה זה באמת לא כיף בכללל, כיון שיש אפשרות לערוך מפה של כל הבית ואז מגדירים לו שינקה חדר מסוים מס' פעמים וכל השליטה הרבה יותר נוחה
[/QUOTE]
אם אני מבינה נכון ,השטיפה תצא טובה אבל התכנון של סדר העבודה ילקה בחסר במידה ואין אפלקציה?
ואם דרך מחשב אפשר?

112123

משתמש מקצוען
חייבים לקנות את הנוזל היעודי עבר המכשיר או שאפשר לשים נוזל לרצפות רגיל?

חחחווולללההה

משתמש רשום
רואה שדברו הרבה על הנושא אבל מענין אותי לדעת האם מומלץ לקנות אי רובוט לשימוש של כמו ניגוב פעם ביום
האם המכשיר היקר שווה את המחיר או אחר כך כל החלקים והחלפים לא שווים......
תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה