עליה מוזרה בכמות המבקרים באתר

אות לי

משתמש סופר מקצוען
במשך כשבועיים יש עליה דרמטית/מוזרה בתנועת המבקרים באתר שלנו.

מבדיקה באנליטיקס עולה שכל הכניסות הם מעיר אחת בארה"ב.

מזה יכול להיות?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יתכן שמדובר בניסיון פריצה

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י s976;1118951:
יתכן שמדובר בניסיון פריצה

עכשיו אני חושב שיש צדק במה שאתה אומר.

כאשר אני נכנס לאנליטיקס בשעה 8:00 שעון מקומי יש ימים שיש 30 גולשים פעילים באתר מאותה העיר במדינת וושינגטון [עוברים בדף לדף וממוצר למוצר], להזכירך שהשעה המקומית בוושינגטון 1:00 ואנחנו מוכרים יצירה לגני ילדים...

בנוסף כמעט כל הכניסות מוגדרות באנליטיקס ככניסות חדשות.

חשבתי שביום א' יום השבתון שלהם תהיה ירידה דרסטית במספר הכניסות משם, אבל זה לא מה שהיה בפועל.

השאלה הנשאלת מה עושים עם זה?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש פתרון חינמי נפלא מאד
קוראים לו INCAPSULA
כנסי לאתר ותרווי נחת.

זה עובד בצורה כזאת:
את מפנה ב DNS שלך ל IP שלהם
והם מפנים אליך, לאחר סינון כל מיני מבקרים לא רצויים.

היתה תקופה שהאקרים פלסטינים ניסו להפיל לי את האתר מדי יום, וBRIS מהפורום נתן לי את הפתרון הזה, וזה נגמר.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מותקן תוסף הגנה?
אם לא - כדאי להתקין דחוף.
אחרי שזה מותקן, בעיקרון, הצורך לדאוג מהביקורים של הפורצים - יורד כמעט לגמרי. אם לא שהם מעמיסים על האתר ומאיטים את עבודתו (אם לא - אז מה אכפת לך שיכנסו :) אולי בסופו של דבר ישתכנעו לקנות איזה מוצר לגן :) )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה