עיצוב ארון לחדר ילדים

חולי

משתמש סופר מקצוען
יש לנו חדר ילדים שאני רוצה לתכנן אותו בצורה מאוד טובה, ויש בו הרבה מאוד מגבלות, רצונות עקב כל מיני שיקולים שלנו. האם יש משהו שמומחה רק בתכנון ארונות, וכמה כזה דבר אמור לעלות ?
אני מעלה את השרטוט של החדר, אולי יש כאן למשהו רעיון.
אני רוצה שאהרון, מיטה, ומכתביה לא גדולה יהיו רק על שני קירות חופפים, ז"א הארון והמכתבה יהיו על הקיר של הדלת, והמיטה בקיר הסמוך של החלון, שני הקירות הנוספים יהיו ריקים.

קבצים מצורפים

• חדר ילדים.jpg
    KB 617.7 · צפיות: 29

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ייכנסו לך ארון ושולחן כתיבה בקיר של הדלת..

חולי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י shיפי;1937113:

בעקרון נכון, השאלה שלי האם אפשר מיד אחרי המיטה להתחיל עם משבו פינתי ולהמשיך על הקיר השני. מקווה שהובנתי.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י shיפי;1937113:

מסכימה עם שיפי. גם ארון בלבד לא יהיה מאד גדול.
מה שאני חושבת זה שאולי אפשר לעשות את המכתביה נשלפת מתוך הארון - כמו מגירה, ומוציאים רק כשצריך.
זה חוסך הרבה מקום ומאפשר את מה שאת רוצה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חולי;1937147:
בעקרון נכון, השאלה שלי האם אפשר מיד אחרי המיטה להתחיל עם משבו פינתי ולהמשיך על הקיר השני. מקווה שהובנתי.

בהחלט אפשרי, אבל זה לא יתן קיר ריק כמו שכתבת

חולי

משתמש סופר מקצוען
התכוונתי על שני הקירות שיש את המידות עליהם יהיה ארון אפילו שלש דלתות מכתבה ומיטה, ושני בקירות השיים יהיו ריקים. קיר אחד יש בו חלון די גדול, וגם לאורכו יפתח המיטה. והקיר השני אני רוצה לעשות פינה נחמדה של קריאה ז"א ספה קטנה וכו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה