עט גרפי

מיכל לב

משתמש רשום
בס"ד

שלום,אני מעונינת בעט גרפי,אך לא יקר
רציתי לשאול אם עט גרפי שעולה בסביבות 500 ש"ח
הוא טוב,אשמח לתשובה!
שמח..

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
של איזה חברה?

מיכל לב

משתמש רשום
בס"ד
הלוח הזה:
במבו פאן - יצרו את עולמכם
יצירתיות היא למעשה התבטאות... ואין דרך טובה יותר להתבטא מיצירת העולם הפרטי שלכם - התמונות שלכם, האיורים שלכם, המכתבים שלכם. במבו פאן מבית Wacom מאפשר מגוון בלתי מוגבל של אפשרויות ביטוי בפשטות ובאינטואיטביות. במבו פאן מקנה לכל מה שאתם עושים עם המחשב האישי שלכם מגע אישי.

מערכת הפעלה: חלונות ומקינטוש
מחיר: 699 ש"ח כולל מע"מ
פרטים נוספים...

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אולי אף אחד כאן לא התנסה בלוח הזה?...
יש כאן כמה וכמה (ואני ביניהם) עם אינטוס 3 בגודל A5
אבל הוא הרבה יותר יקר (בסביבות ה2000 ש"ח)
וטיפשי להמליץ סתם שתיקח דווקא אותו בלי שהתנסינו בשניהם

אולי לכן אנשים לא מגיבים.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
INTUS3 מתחילים מ-1300 ש"ח
הכי זול של WACOM זה הדגם הזה:

Wacom Bamboo One

יצרן:
Wacom

עבודה עם מחשב לא חייבת להיות משעממת. היא יכולה גם להיות מהנה ומרגשת. במבו One הוא כרטיס הכניסה שלכם לחוית העבודה עם עט דיגיטלי. גלו דרכים חדשות ומלהיבות ליצירתיות בעבודה עם מחשבים. עם גימור באיכות גבוהה, קלות בהפעלה, עבודה אינטואיטיבית והרבה כיף, קפיצה לעולם הבמבו היא קלה ופשוטה כהרמת עט.

מערכת הפעלה: חלונות ומקינטוש
מחיר: 449 ש"ח כולל מע"מ
פרטים נוספים...
------

אין לי נסיון בלוחות האלה, אבל לאחרונה התחלתי להתעניין (אני מצייר כתחביב, לא כמקצוע) ולפי מה שהבנתי וקראתי, הINTUS מיועדים יותר לציור. גם הלוחות הכי מקצועיים פועלים באותה טכנולוגיה. ה-BAMBOO נראה נחמד, אבל אני לא יודע עד כמה הוא מתאים לציור. אולי יותר לשרבוטים וכיתוב. מעבר לזה, הגודל שלו קטן מאוד: 9*12 ס"מ! פחות מגודל של תמונה סטנדרטית..
אז נראה לי שכדאי להמשיך לחסוך..

יואב

משתמש חדש
לוח וואקום Intuos3 A5

נתקלתי לאחרונה בחבילה לסטודנטים הכוללת את וח וואקום Intuos3 A5 וכל התוכנות של אדובי. מישהו יכול להאיר את עיני בנוגע ללוח הזה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה