עזרו לי לשלם!

המקל והגזר

משתמש מקצוען
קרובת משפחה עשתה לי עבודה ולא רוצה לקחת כסף.
כמה אני אמורה לשלם לה?

תכנון (כולל תוכניות, תוכנית חשמל, ריצוף, גבס, אינסטלציה)
עיצוב (כולל ליווי לבחירת טפטים וריהוט)
היא יחסית מתחילה (סיימה רק לפני שנה)
הכל יצא מדהים ואני מרוצה מאוד.
רק לא יודעת כמה לשלם.

אשמח לעזרה! תודה

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל הכבוד לך.
חבל שלא כולם מבינים את זה....

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם היא מתעקשת לא לקחת.
רצונו של אדם זהו כבודו.
תקני לה מתנה מכובדת עם מכתב.....
אבל בגלל שהיא מתחילה התשלום הכי גדול הוא פרסום!
תפרסמי תמונות ואת הטל שלה כך שיהיו לה לקוחות מרוצים נוספים.

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את מקסימה.
לדעתי כן לשלם.
בסופו של דבר מדובר בעבודה שלה.
תמיד צריך להפריד בין עבודה למשפחה.
ואני מאמינה שהיא ישבה שעות.
העובדה שהיא מתחילה מורידה רק בכמה אחוזים.
תחשבי כמה היית משלמת למעצבת בלי שהיתה בינכם קרבה, ותורידי אחוז מסוים שאת רואה לנכון בגלל הקרבה.
זה תלוי בהרבה פרמטרים אז א"א לאמר מחיר ברגע אחד.
תלוי מ"ר . מה נכלל בעיצוב. כמה שעות נלוותה אלייך. אם ביצעה הדמייה.
)רק זה שהיא מלווה את הלקוחה מדובר בכ200 ש"ח לשעה.)
כולנו הרי לא היינו רוצים ללכת לעבודה בהתנדבות על אף שהיינו עובדים אצל קרוב משפחה.
תצליחי ותהני.
תראי רק ברכה.:)

ArmonicA

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קרובת משפחה עשתה לי עבודה ולא רוצה לקחת כסף.
כמה אני אמורה לשלם לה?

היא יחסית מתחילה (סיימה רק לפני שנה)
הכל יצא מדהים ואני מרוצה מאוד.
רק לא יודעת כמה לשלם.

אשמח לעזרה! תודה
את מדהימה ונדירה! והלוואי והשאלה שלך תעלה את המודעות בנושא! עשרות פעמים יצא לי לעשות תכנון מא' ועד ת' למשפחה, יש את אלו "שיודעים" להעריך רק במילים...אבל כסף לא משלמים במחמאות,וגם אם הם נותנים 10 % הם מרגישים ש"עשו לך טובה" ונתנו לך הרבה יותר ממה שקבלו..כי הרי אתם משפחה! ויש את אלו שכ"כ מבינים שזה המקצוע שלך עד כדי כך שרק כדי לא להגיע למצב של אי נעימות יגידו "עסקים לא עושים עם משפחה,עם משפחה אוכלים רק קוגל" ויפנו לבעל מקצוע אחר,ואני חושבת שצריך להיות מאלו-שנותנים עדיפות ראשונה לבני משפחה,ושואלים בכנות ובכבוד,האם את מעוניינת לבצע את העבודה,מתאים לך שנעבוד ביחד,ואם כן,רק בתנאי שאני משלמת-ולשאול בפרוש מה המחיר שתקחי?,היו כאלו שהנחיתו עלי עובדה לתת להם מענה אונלין זמין שבועיים אחרי לידה (כי אני משועממת בחל"ד) תוך כמה ימים של תכנון מפורט,ואחרי האילוץ והטרחה,אמרו לי אל תדאגי את עוד תקבלי "תמורה"...ומאז ועד היום לא היה ולא נברא..אז מנסיון גם אם לא מקבלים מענה,תפני למשהו אחר בתחום,תציגי בפניו את הנתונים,תקבלי הצעת מחיר (בשמחה אעזור לך),ותדברי אתה-תראי קבלתי הצעות מחיר,ואין מצב שאחרי כזאת עבודה את לא מקבלת ממני תשלום,גם אם היא תגיד לך לא נעים,לא צריך,תדעי שעל עבודה כזו היא עבדה בשבילך שעות,ובמיוחד שאת בת משפחה נתנה לך תשומת לב מיוחדת שתצאי הכי מרוצה,ואני מאמינה שענתה לך לכל שאלה בכל זמן,ואין ספק שהיא מצפה לקבל תשלום,וחכם מי שאמר שהטובה הכי גדולה זה לשלם כסף,אחרת כל החיים תהיה אי נעימות,את תרגישי חייבת והיא תרגיש מנוצלת,
אז כדאי לכן לסיים את הסאגה הזו-למען הקשרים הטובים והעזרה אחת לשניה תמיד בצורה יפה ומכבדת,והכי גרוע זה להחליט לבד,שאם היא בת משפחה ניתן לה 50 אחוז כי בטח זה המחיר שהיתה עושה לנו...פשוט אל תשאירי לה בררות,גם אם האופציה היחידה להעביר לה תשלום הגון ע"י צד שלישי,או לדבר עם ההורים שלה/אחותה ולשמוע מה לדעתם היא מצפה לקבל. חוץ מזה מצד הכרת הטוב את יכולה לצרף מתנה קטנה-משהו שיעזור לה בתור מתחילה ,ואם היית מרוצה תפרסמי אותה ותמליצי עליה הלאה. בהצלחה!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך הערכה כמה זמן /שעות שהיא השקיעה ?
תנסי לשער מאיזה תאריך התחלתם את העבודה ,כמה היא סקיצות נתנה , כמה תוכניות תכלס הוציאה זה יתן יותר הערכה
גם אם היא אומרת שלא צריך כדאי לשלם לה , חשוב לשלם ,זה יתן הרבה מוטיבציה וכח להצלחה בהמשך
עיצוב פנים זה עבודה שלא יוצאת מהשרוול בטח לא למתחילה ...

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני בעבודות הראשונות שלי עשיתי למשפחה ואמרתי לא צריך ואז הם נתנו לי סכום שמבחינת השוק זה סכום מגוחך אבל לי זה זה היה משמח מאוד והייתי מושרת עד הגג כי לא ציפיתי לקבל ועוד סכום כזה וזה היה בסך הכל 1500 ש"ח. אני חושבת שמאוד כדאי לתת סכום נראה לי בין 2500-3500. זזה סכום יפה בתור מתחילה ובמיוחד שהיא לא ציפתה לקבל.. אני חושבת שזה פחות משנה כמה הבאת לה זה יותר ההרגשה שאת מעריכה אותה וסכום כזה שציינתי זה סכום שהוא יפה מאוד למתחילה.. זאת דעתי ואשרייך..

המקל והגזר

משתמש מקצוען
את מקסימה.
לדעתי כן לשלם.
בסופו של דבר מדובר בעבודה שלה.
תמיד צריך להפריד בין עבודה למשפחה.
ואני מאמינה שהיא ישבה שעות.
העובדה שהיא מתחילה מורידה רק בכמה אחוזים.
תחשבי כמה היית משלמת למעצבת בלי שהיתה בינכם קרבה, ותורידי אחוז מסוים שאת רואה לנכון בגלל הקרבה.
זה תלוי בהרבה פרמטרים אז א"א לאמר מחיר ברגע אחד.
תלוי מ"ר . מה נכלל בעיצוב. כמה שעות נלוותה אלייך. אם ביצעה הדמייה.
)רק זה שהיא מלווה את הלקוחה מדובר בכ200 ש"ח לשעה.)
כולנו הרי לא היינו רוצים ללכת לעבודה בהתנדבות על אף שהיינו עובדים אצל קרוב משפחה.
תצליחי ותהני.
תראי רק ברכה.:)

זהו, שאין לי מושג בכלל במחירים.
מדובר ב-75 מ"ר
עבודת התכנון לא הייתה מסובכת מדי
5 שעות ליווי בערך.
לא ביצעה הדמייה.

אשמח לשמוע כיוון של מחיר
תודה מאוד!

המקל והגזר

משתמש מקצוען
יש לך הערכה כמה זמן /שעות שהיא השקיעה ?
תנסי לשער מאיזה תאריך התחלתם את העבודה ,כמה היא סקיצות נתנה , כמה תוכניות תכלס הוציאה זה יתן יותר הערכה
גם אם היא אומרת שלא צריך כדאי לשלם לה , חשוב לשלם ,זה יתן הרבה מוטיבציה וכח להצלחה בהמשך
עיצוב פנים זה עבודה שלא יוצאת מהשרוול בטח לא למתחילה ...

נתנה שלוש סקיצות לתכנון. אבל שוב, אלא היה קשה למצוא פה שלוש אופציות.

ArmonicA

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שמאוד כדאי לתת סכום נראה לי בין 2500-3500.זה סכום יפה בתור מתחילה ובמיוחד שהיא לא ציפתה לקבל.. אני חושבת שזה פחות משנה כמה הבאת לה זה יותר ההרגשה שאת מעריכה אותה וסכום כזה שציינתי זה סכום שהוא יפה מאוד למתחילה.. זאת דעתי ואשרייך..

גם אני חושבת כמו אורית,3500 ש"ח לפחות
במיוחד שמעבר לתכניות לביצוע, לוותה אותך כמה שעות בשטח.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה