עזרה בקימפול תוכנה בC#

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
C# זה לא התחום שלי...
יש כאן תוכנה מעולה להמרת קבצים.
תרגמתי אותה לעברית, ופתחתי PR לrepo הראשי.
אבל המתחזק שלו כנראה נטש את הפיתוח...
אשמח לעזרה (לטובת הכלל) בקימפול התוכנה :)
תודה רבה!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
נפתח לי בדפדפן הטאב הזה.
צילום מסך 2023-11-20 095059.png

אני מבין שחסרים דברים לinstaller, כתוב בגיטהאב שצריך להתקין דברים
צילום מסך 2023-11-20 095531.png

, אבל לא הבנתי איך להתקין אותם.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אני אשמח לעזרה בזה ממי שמבין.
כי לא הצלחתי להבין איך אני מוריד את ההרחבה לויז'ואל סטודיו...
תודה רבה!
הצלחתי לכאורה להוריד.
עדיין יש שגיאות בקימפול
קוד:
Severity    Code    Description    Project    File    Line    Suppression State
Error        File 'Windows\DiagnosticsWindow.xaml' cannot be found.    FileConverter           
Error        File 'Windows\ApplicationStartHelp.xaml' cannot be found.    FileConverter           
Error        File 'Windows\UpgradeWindow.xaml' cannot be found.    FileConverter           
Error        The project file contains a property value that is not valid.    FileConverter           
Error        File 'Windows\SettingsWindow.xaml' cannot be found.    FileConverter           
Error        File 'Windows\MainWindow.xaml' cannot be found.    FileConverter           
Error        The command ""C:\Program Files (x86)\WiX Toolset v3.11\bin\heat.exe" dir "C:\Users\Ashi\source\repos\FileConverter\Application\FileConverter\bin\x64\Debug\Languages" -gg -template fragment -cg "Languages" -dr "INSTALLFOLDER" -var "var.FileConverter.TargetDir" -out "C:\Users\Ashi\source\repos\FileConverter\Installer\Languages.wxs"" exited with code 5052.    Installer    C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft\WiX\v3.x\wix2010.targets    779   
Error        The directory 'C:\Users\Ashi\source\repos\FileConverter\Application\FileConverter\bin\x64\Debug\Languages' could not be found.    Installer    heat.exe    0

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש קומפיילר לC# בכל מערכת הפעלה של ווינדוס.
הוא נקרא csc.exe
ונמצא בנתיב:
קוד:
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.****

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה