עזרה בוורד עזרה בהדפסה דו צדדית

נ. ה.

משתמש מקצוען
שלום!

יש לי קובץ וורד של שני עמודים, בהם יש קלפים להדפסה, הקלפים צריכים להיות דו צדדיים (כלומר- העמוד הראשון בצד אחד של הקלף, והעמוד השני בצידו השני), האם כשאדפיס בהדפסה דו צדדית זה יצא טוב או שהדף יתהפך אופקית או אנוכית?
מצורף צילום מסך להבנה:

1649343377572.png

תודה רבה רבה!!!

שכויח

משתמש מקצוען
שלום!

יש לי קובץ וורד של שני עמודים, בהם יש קלפים להדפסה, הקלפים צריכים להיות דו צדדיים (כלומר- העמוד הראשון בצד אחד של הקלף, והעמוד השני בצידו השני), האם כשאדפיס בהדפסה דו צדדית זה יצא טוב או שהדף יתהפך אופקית או אנוכית?
מצורף צילום מסך להבנה:

צפה בקובץ המצורף 1099832

תודה רבה רבה!!!
נראה שזה תלוי איך נדפס הדף לאורך או לרוחב

שכויח

משתמש מקצוען
אז יש מה לנסות או לא?
כתבת את זה באיש את רעהו פשוט חסמו לי שם
אין מה לנסות כמו שהראית זה צריך להיות הפוך ואתה יכול למדוד בס"מ מאיפה התחיל קלף בדף ראשון ותעשה את זה בדף השני מכיון השני [נגדי]
דרך אגב אם אתה יכול לעזור שיבטלו לי את החסימה באא"ר תודה מאוד אשמח

נ. ה.

משתמש מקצוען
כתבת את זה באיש את רעהו פשוט חסמו לי שם
אין מה לנסות כמו שהראית זה צריך להיות הפוך ואתה יכול למדוד בס"מ מאיפה התחיל קלף בדף ראשון ותעשה את זה בדף השני מכיון השני [נגדי]
תודה רבה!
דרך אגב אם אתה יכול לעזור שיבטלו לי את החסימה באא"ר תודה מאוד אשמח
אתה יודע על סיבה לחסימה? אם לא, אתה יכול לפנות לניהול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה