טקסטים עזרה באינדיזיין

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למסקנה בספר של 900 עמ' זה אכן מאוד מסורבל - מניסיון.

אני מחכה לגמור לעמד את כל הקובץ, ואז להריץ סקריפט על הכל...
אוי ואבוי אתה תתחרט. יהיו לך שינויים בשורות ובעמודים.
קודם כל פרוס את כל הטקסט על העמודים סתם, תפעיל את הסקריפט, מחק את תיבות הטקסט המשורשרות, ותתחיל לעמד מהתחלה.
ככה אני עובד עם הסקריפט של ניוגראף.

רק שכעת אני מתלבט איזה סקריפט לקנות האם את של ניוגראף (לאור מה שנכתב כאן - מפחיד....) או את הסקריפט של Dropword III (שקצת יותר יקר...).

מישהו התנסה בו פעם? זה משמעותי איזה מהם לקנות או שבסופו של דבר כולם עושים את העבודה???
מה מפחיד בסקריפט של ניוגראף? הוא לא עובד בשיטה של אובייקט מעוגן (הבעיות שר' אריאל ציין הן נכונות אבל זניחות לדעתי).
על הסקריפט של אריאל יש לי איזו "השגה", אבל היא בכלל לא משמעותית. שניהם מצויינים, כמו שר' עמירם אמר.

נערך לאחרונה ב:

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
אני עדיין לא הבנתי איך מעלים לפה תמונה בשדרוג החדש הוא מביא לי מלא קודים למינהם

אבל תסמן את האפשרות balance columns איזון בין טורים וזה יעבוד לך גם כשיש רק טור אחד וזה מסומן זה עובד

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני עדיין לא הבנתי איך מעלים לפה תמונה בשדרוג החדש הוא מביא לי מלא קודים למינהם

אבל תסמן את האפשרות balance columns איזון בין טורים וזה יעבוד לך גם כשיש רק טור אחד וזה מסומן זה עובד
מעניין מאוד! ניסיתי וזה אכן עובד בינתיים -
רק צריך לסמן את שניהם, כך:
1580765432515.png

אבל כל זה רק בטור אחד, בשני טורים עם פסקת כותרת שהיא Span cloumns זה לא מיישר אותם לגמרי.
1580765695497.png

אבל.... ויש אבל... עמוד אחד! אחד! פשוט תוקע את התוכנה

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכון מאד.
וזה לא נראה לי רק מ cc2020
תראה מה הוספתי בהודעה הקודמת. עדיין ישנן בעיות....
אינדיזיין לא בנויה לדברים כאלה עדיין.
בסיכומו של דבר - נלע"ד שהסקריפט של אריאל הוא הכי קרוב לכוונת המשורר בתוכנת תג, כי נראה לי שבעצם מה שוויסמן תיכנת זה שכשעושים מאקרו לשתילת חלון, ה"חלון" הוא למעשה רווח ברוחב המילה שעל גביו, ש"נדחף" לתוך השורה השניה, וזה נקרא בלשון הפנימית של תג בשם "עומק".

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
תראה מה הוספתי בהודעה הקודמת. עדיין ישנן בעיות....
אינדיזיין לא בנויה לדברים כאלה עדיין.
בסיכומו של דבר - נלע"ד שהסקריפט של אריאל הוא הכי קרוב לכוונת המשורר בתוכנת תג, כי נראה לי שבעצם מה שוויסמן תיכנת זה שכשעושים מאקרו לשתילת חלון, ה"חלון" הוא למעשה רווח ברוחב המילה שעל גביו, ש"נדחף" לתוך השורה השניה, וזה נקרא בלשון הפנימית של תג בשם "עומק".
מה שתוקע זה יותר היישור האנכי מאשר החלון תבטל את היישור ותראה אייך זה רץ לך (אצלי בכל אופן זה רץ) לא בטוח שהסקריפט עם היישור האנכי ירוץ יותר.

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
רץ רץ. אני עובד איתו כבר תקופה...
אצלי התוכנה איטית ב2 טורים עם יישור אנכי בלי יישור רץ לי גם עם חלון.
בטור אחד אין לי שום איטיות עם אובייקט.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נגלה לך סוד וגם אם יחלקו עלי המומחים כאן אני בשלי

לעולם בטור אחד אין חלון וגם אין ישור אמצע, זה סוג של כלאיים זה לא יפה ולא נכון למעט סידורים תהלים וכיוצא בזה
כמו כן תמיד בטור אחד עושים הזחה לשורה ראשונה וישור ימין לשורה אחרונה.

בשני טורים תמיד מלה ראשונה מודגשת ואז יבוא חלון בשורה שניה וישור אמצע לשורה האחרונה
ומי שמשנה ידו על התחתונה

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
נגלה לך סוד וגם אם יחלקו עלי המומחים כאן אני בשלי

לעולם בטור אחד אין חלון וגם אין ישור אמצע, זה סוג של כלאיים זה לא יפה ולא נכון למעט סידורים תהלים וכיוצא בזה
כמו כן תמיד בטור אחד עושים הזחה לשורה ראשונה וישור ימין לשורה אחרונה.

בשני טורים תמיד מלה ראשונה מודגשת ואז יבוא חלון בשורה שניה וישור אמצע לשורה האחרונה
ומי שמשנה ידו על התחתונה
אתה צודק במאה אחוז

אם תשים לב בטור אחד כתבתי שאין לי שטם בעייה עם אובייקט. כוונתי לא הייתה לחלון אלא לאובייקטים אחרים שלא מבטלים את היישור אנכי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה