עוגיות חמאת בוטנים ושוקולד נהדרות

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מתכון לעוגיות חמאת בוטנים שוקולד וקוקוס ללא גלוטן, ללא ביצים וללא חלב. פריכות ונימוחות במיוחד.
ולא פחות חשוב- הכנה בקערה אחת וישר לתנור.

אני מכינה מראש בכמות כפולה.
הנה הקישור: https://www.oogio.net/vegan_chocolate_peanuts_coconut_cookies/

הערות ושינויים שלי:
1. למי שתוהה מדוע לא העליתי את המתכון ככתבו ולכלשונו לפה, קבלתי רשות מהיוצרת רק לצרף לינק.

2. אני מפחיתה את כמות השקולד המריר לחצי כי לדעתי היא מוגזמת.
3. לשים לב! אם משתמשים בחמאת בטנים ללא סוכר יש להוסיף סוכר לפי הכמות במתכון (לדעתי ניתן להפחית 10-20% ולטעום ליתר בטחון).
אם משתמשים בחמאת בטנים עם סוכר להפחית בחצי את הכמות וכדאי לטעום בכל מקרה.
4. המתכון ניתן בכוסות מדידה ולא כדאי "לחפף" בעניין. סט כוסות עולה כ-10 שקלים בכל חנות סטוק. אם אין לכם ניתן להשתמש בבקבוק תינוק ולזכור שכוס מדידה היא 240 מל', 1/2 כוס שווה ל120 מל' וכן הלאה.
5. יש לדייק בכמות אבקת הסודה לשתיה. כמות מוגזמת יוצרת טעם לוואי.
6. אני אופה בטורבו בערך כ-12 דקות.
7.אני ממירה את הבטנים הקצוצים בכל אגוז שיש לי בבית- עניין של טעם אישי כמובן.

בהצלחה ובתאבון!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על המתכון, הגיע אלי בזמן.
קניתי לבקשת הילד ממרח חמאת בוטנים מתוק של חברת בי אני די. ולבסוף לא אוהבים אצלי, בדיוק חיפשתי מתכון לעוגיות לנצל את זה. את חושבת שיש בעיה להשתמש בממרח בוטנים במקום חמאת בוטנים (סליחה על הבורות, מה ההבדל?)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מתכון לעוגיות חמאת בוטנים שוקולד וקוקוס ללא גלוטן, ללא ביצים וללא חלב. פריכות ונימוחות במיוחד.

הערות ושינויים שלי:
1. למי שתוהה מדוע לא העליתי את המתכון ככתבו ולכלשונו לפה, קבלתי רשות מהיוצרת רק לצרף לינק.

3. לשים לב! אם משתמשים בחמאת בטנים ללא סוכר יש להוסיף סוכר לפי הכמות במתכון (לדעתי ניתן להפחית 10-20% ולטעום ליתר בטחון).
4. המתכון ניתן בכוסות מדידה ולא כדאי "לחפף" בעניין. סט כוסות עולה כ-10 שקלים בכל חנות סטוק. אם אין לכם ניתן להשתמש בבקבוק תינוק ולזכור שכוס מדידה היא 240 מל', 1/2 כוס שווה ל120 מל' וכן הלאה.

בהצלחה ובתאבון!
תודה. כבר נכנס לתנור. נעדכן בתוצאות.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
העוגיות מוצלחות מאוד! יחד עם זה - פריכות מאוד ומלכלכות בהתאם.
היה מאוד נוח לעשות את העוגיות עם הילדים.
מוזמנים לנסות גם :)

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תודה על המתכון, הגיע אלי בזמן.
קניתי לבקשת הילד ממרח חמאת בוטנים מתוק של חברת בי אני די. ולבסוף לא אוהבים אצלי, בדיוק חיפשתי מתכון לעוגיות לנצל את זה. את חושבת שיש בעיה להשתמש בממרח בוטנים במקום חמאת בוטנים (סליחה על הבורות, מה ההבדל?)

אם אני מבינה נכון וזו הקופסא עם המכסה האדום אז אין בעיה. גם אני משתמשת בה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אני מבינה נכון וזו הקופסא עם המכסה האדום אז אין בעיה. גם אני משתמשת בה.
אם משתמשים בחמאת בוטנים הממותקת צריך להפחית סוכר, כך היא כתבה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על המתכון הכנתי ויצא טעים ומתפורר. קצת מתוק למרות שהורדתי בחצי את הסוכר ושמתי רק 90 ג' שוקולד מריר בפעם הבאה נפחית עוד בסוכר.

פרקטית

משתמש מקצוען

הערות ושינויים שלי:

בהצלחה ובתאבון!

מעדכנת שהכנתי את העוגיות עכשיו אבל לא היה לי מספיק חמאת בוטנים אז שמתי 100 גר' חמאת בוטנים ו100 גר' טחינה גולמית.
50 גר' שוקולד מריר וחצי כוס סוכר
יצא טעים!
ננסה את המתכון המקורי בהזדמנות אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה