עוגות/עוגיות עוגות בחושות שנשארות טריות ורטובות גם לאחר זמן

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
מחפשת מתכון בסיס לעוגות בחושות, שאוכל לשנות בקלות לסוגים שונים של טעמים, כמו קינמון, שוקולד, סתם וניל או תפוז.
אבל מה הדגש, שתהיה עוגה טובה באמת, עסיסית, רטובה, לא תתייבש אחרי שעתיים מהתנור.
ממש אשמח לקבל, אפילו קישור לעוגות כאלו.
תודה רבה!

חלון בלון

משתמש צעיר
יש לי מתכון לעוגה קוראים לה 1234:
1 כוס שמן
2 כוסות סוכר
3 כוסות קמח
4 ביצים
כף א. אפיה
כוס מים או מיץ (עדיף תפוזים)
זה מתכון שאני מכינה אותה הרבה, אפשר לגוון כמה שרוצים והיא ממש לא מתייבשת, אפשר לשים מים וכפית ת. וניל, אפשר לשים שוקולד ציפס, ובעצם כל דבר...

מירי קרפט

מנוי פרימיום
1 כוס שמן
2 כוסות סוכר
3 כוסות קמח
4 ביצים
כף א. אפיה
זה מתכון שאני מכינה אותה הרבה, אפשר לגוון כמה שרוצים והיא ממש לא מתייבשת, אפשר לשים מים וכפית ת. וניל, אפשר לשים שוקולד ציפס, ובעצם כל דבר...
הביצים לא צריכות הקצפה?

חלון בלון

משתמש צעיר
לא, קערה וכף, העוגה טובה לעוגת יומולדת, שבת וסתם עוגה בחושה, מערבבים את כל החומרים ביחד, ואופים לבערך 35 דק' על 180 מעלות

מירי קרפט

מנוי פרימיום

יחדיו

משתמש פעיל
1 כוס שמן
2 כוסות סוכר
3 כוסות קמח
4 ביצים
כף א. אפיה
איזה כוס?
תודה!

מעגלת פינות

משתמש פעיל
ש לי מתכון לעוגה קוראים לה 1234:
1 כוס שמן
2 כוסות סוכר
3 כוסות קמח
4 ביצים
כף א. אפיה
הכנתי ויצא מעולה ממש
הפחתתי קצת מכמות הסוכר

מחכה לעוד מתכונים מהסוג הזה... תודה!

אופססס ;)

משתמש מקצוען
1 כוס שמן
2 כוסות סוכר
3 כוסות קמח
4 ביצים
כף א. אפיה
איך הולך עם התוספות? נגיד, כמה קקאו/ ש. ציפס/ קפה וכו' על הכמות הזו (או סתם לפי ההבנה שלי?)

איך היא בהקפאה?
אני מחפשת בחושות קלות שאוכל להכין בשבועיים הקרובים ולהקפיא לחגים. אשמח לרעיונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה