סטיק בחיבור ישיר למחשב מאק? (לא וויפי)

איש הככר

משתמש פעיל
שלום.
חסמתי את הוויפי במחשב המאק, בגלל שחשוב לי סינון של נטפרי ושלא תהיה גישה לרשתות זרות. (וכידוע אין וויפרי למאק.)
כעת אני מעוניין לקנות סטיק. לא ראוטר אלחוטי כי כאמור הוויפי מושבת, אלא סטיק שמתחבר באמצעות יואסבי ישירות למחשב.
בחנות לא הצלחתי לחבר שום נטסטיק (המחשב לא זיהה), אשמח למידע והמלצות ממשתמשים איזה סטיק מתאים ומתחבר למחשב מאק.
תודה.

רווה נחת

משתמש צעיר
אשמח לתשובה גם,
או לחילופין פתרונות סינון ברמת מחשב עבור מחשב MAC.
מישהו יודע אם לנטפרי יש כוונה להוציא וויפרי לMAC?

ה_מעצבת

משתמש צעיר
לי יש אתרוג
ממש טוב
מחליטים את רמת הסינון שרוצים- לפעמים זה גם יותר מנטפרי....
לנו יש תכנית ששמים על כל מכשיר בבית את התכנה שלהם וזה עובד מצוין- אין סינון על הבית בכללי אלא על כל מכשיר בנפרד וככה אפשר להתאים את רמת הסינון (לדוג למחשב שהילדים יותר משתמשים שמים בלי אפשרות לאינטנרט בכלל ולמבוגרים אינטרנט מסונן ברמה שרוצים ואפשר גם לבחור קטגוריות מסוימות לחסימה)
כמו״כ יש להם אפשרות של הגבלת שעות- לדוג אצלינו כל יום ב11 בלילה נסגר האינטרנט
אין לי אחוזים אצלם

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אפשר לחבר ראוטר אלחוטי עם חוט מותאם,
לידיעתי אין אפשרות לחבר סטיק בלי ווי פי,
ויש הצבעה בנטפרי על תוכנת וויפרי למק,
ניתן להיכנס ולהצביע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה