סטודנטיות באו"פ למדעי המחשב - שאלה לי

Mark 1

משתמש מקצוען
אמרו לי שהאו"פ ביטלו את האופציה לתואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב. מישהי יכולה להסביר לי מה זה אומר? והאם מדעים יהיה קביל באותה רמה כמו התואר בהיה בהדגשת או שלא.
כמו"כ יש כאן אולי מישהי שזה סמסטר ראשון שלה באו"פ ולומדת בדידה? (או מכירה מישהי שלומדת עכשיו)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אמרו לי שהאו"פ ביטלו את האופציה לתואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב. מישהי יכולה להסביר לי מה זה אומר? והאם מדעים יהיה קביל באותה רמה כמו התואר בהיה בהדגשת או שלא.
כנראה שזה לא יחשב באותה הרמה.

כמו"כ יש כאן אולי מישהי שזה סמסטר ראשון שלה באו"פ ולומדת בדידה? (או מכירה מישהי שלומדת עכשיו)
לשאלה כזו יהיה סיכוי גבוה הרבה יותר לקבל תשובה חיובית אם היא תישאל בקבוצת וואצאפ היעודיות (אם יש לך במקרה). רוב התקשורת בין הסטודנטים מתקיימת שם.
על כל פנים, אם זו שאלה על החומר, מוזמנת לשאול כאן. מניח שיש כאלה שזוכרים משהו גם אם למדו בעבר.

מה זה משנה?

משתמש רשום
זה לא שביטלו את האופציה. פשוט זה לא יהיה כתוב תואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב. אלא יהיה כתוב תואר במדעים.
אך הקורסים הם אותם קורסים.
1604860967629.png

Mark 1

משתמש מקצוען
ה לא שביטלו את האופציה. פשוט זה לא יהיה כתוב תואר במדעים בהדגשת מדעי המחשב. אלא יהיה כתוב תואר במדעים.
אך הקורסים הם אותם קורסים.
אבל חברות שדורשות תואר יסתכלו על זה כמו תואר בהדגשת מדעי המחשב או לא?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אבל חברות שדורשות תואר יסתכלו על זה כמו תואר בהדגשת מדעי המחשב או לא?
ברוב המקומות שראיתי כתוב בדרישות תואר B.Sc בתחום מדעי המחשב, כך שהתואר הוא עדיין B.sc והתחום הוא עדיין מדעי המחשב כך שאני מניחה שזו לא תהיה בעיה למרות שלא מצוין בפירוש בשם התואר.

gp

משתמש צעיר
דברתי עם יועץ של האו"פ, ולפי מה שהבנתי- בתעודה של התואר לא ירשם מדעים בהדגשת מדעי המחשב אלא רק מדעים.
אבל ברשימת הקורסים וכו' ירשם מדעים בהדגשת מדעי המחשב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה