עזרה סובלים משכנים

מ ג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נשמע מצחיק ועוד איך ובפרט לאבא אגרסיבי ובר מינן כזה
אבל.... תקני להם עציץ יפה לחג השבועות, צרפי מכתב מנומק ללא קמצנות על הדיו
פרטי לפחות על גבי שליש מהמכתב כמה זה כיף לילדייך לשחק עם ילדיהם והם חברים/ות ואוהבים
שימי גם דגש על כך שאת מבינה שאי אפשר לתלות את האשמה בהורים כלל (על אף שזה לא נכון, אבל להרגשה שלהם)
ואז תכתבי בצורה ברורה אל לא פוגענית שזה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מציק לך, ואם הם יכולים לחשוב יחד איתך דרך לפיתרון המשבר הפוליטי
צרפי גם ממתק קטנטן לילדים שלהם
אבל בעיקר תני להם את ההרגשה כאילו שהם לא אשמים אבל שאת מבקשת מהם לעזור למצוא פתרון
וכשהם ירצו לעזור לך בצורה יפה אז כבר לא יצטרכו לעזרה שלהם ;););)

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אני לא קראתי הכל, אבל אני רוצה להביא את הצד השני.
אבל כאמא לשלוש ילדים שובבים, שעובדים הרבה יותר מהר ממני.
חייתי בפחד מהשכנה מלמטה שכל פעם שהיא פגשה אותי אמרה לי: "למה את לא שומרת על הילדים שלך? הם זורקים דברים!"
ניסיתי לשים רשתות על החלונות והמרפסת, וזה עזר חלקית. אני מאוד שומרת עליהם אבל מה לעשות, מדי פעם עף משהו. ואני מתחילה לרעוד רק מלחשוב שאני צריכה לרדת לשכנה למטה ולבקש את הדבר שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה