נראה אתכם גדולים...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כאן לא נשיונל גאוגרפיק, כאן מפרסמים תמונות שהלקוח הזמין..
בינתיים אין לצלמות כאן לקוחות מאפגניסטן ואפילו לא דרום תל אביב.. אז זה מה שיש! ילדים דתיים חמודים..
הי צלמות: אולי תרימו את הכפפה ותפתחו אשכול לתמונות מסוג אחר,
לא במקום- כתוספת.. תמונות של ביטוי נפש האומן.. ואז תבוא ביקורת ענינית ולא רק מחמאות על חן וצילום יפה ומקצועי, אלא גם על עוד מימדים של הצילום:
השראה, אוירה, רוחניות, אקטואליה ועוד...וכמובן מקצועיות..

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יעל א;1342873:
כאן לא נשיונל גאוגרפיק, כאן מפרסמים תמונות שהלקוח הזמין..
אופס
פורום פרסום הוא פורום שכן.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תכל'ס, אין לי מושג על מה ולמה נפתח האשכול הזה...
נכון שמעלים לפה הרבה תמונות של ילדים יפיפיים אבל יש גם לא מעט תמונות של ילדים "סטנדרטים" שנראים מצויין בזכות הסטיילינג והצילום.

מעבר לכך, יופי הוא גם עניין של טעם.

יש כאלו ש"עיניים בהירות" או "שיער בלונדיני" מבחינתם זה שיא היופי - למרות שהם יכולים להיות משודכים לפניו של אדם שאינו יפה (אף גדול וכד')...

יש כאלו שמבינים ביופי לכשעצמו, של תווי הפנים - כך שיודעים לזהות אצל ילד עם שיער חום ועיניים חומות את תווי פניו יפים - ולומר "איזה ילד יפה!" כשאוהדי הבלונד לא יבינו מה מציאה מצאו אלו בילד...

וכמובן שלכל ילד יש את החן המיוחד שלו, ואת האמא האחת שלו שבשבילה הוא מושלם בדיוק כפי שהוא!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני לא פגשתי מימי ילדים לא יפים.
בכל מקרה אפשר אולי להעלות תמונות של "לפני/אחרי";)

וכתוספת לגבי עדן, גם עלי חביב במיוחד מראה ילדים עם יופי ער, ומלא צבע.
כמו שאומר הפתגם:"שחור, זה יפה!"

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אופס, מעלים, לא מפרסמים..

נכתב ע"י GRN;1342888:
אופס
פרסום הוא פורום שכן.
אופס, מעלים, לא מפרסמים..

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צלמות, רובכן אכזבתן...

ילד שלא ניחון במתנת היופי - עדיין אינו "קופיף". כפי שכתבה ציבי - הוא יפה בזכות אופיו; לאו דווקא בזכות מראהו.
לטוענות שיופי אינו רק שיער בלונד ועינים כחולות - מסכימה אתכן לחלוטין. מכירה מקרוב בלונדיניים "סטנדרטיים", ושחורים ושחומים מלאי יופי וחן. אך יחד עם טענת הבלונד והעינים - הזכרתן כדוגמא אף גדול המורה על חוסר יופי. מסקנה: יש שלא נחונו במושלמות חיצונית.
הצלמות שטענו בתחילה (או הסכימו במרץ רב לטענה) כי הן לא מעלות תמונות כאלו על מנת לא לפגוע, או משום שזו הדרישה - שינו במהלך האשכול את דעתן, ואמרו שההוכחה שהצלמת מקצועית היא, שבסופו של דבר הכל נראה מושלם. או טענות נוספות אחרות.
צלמות כאן הודו שזו נהייתה במת פרסום ופרגון ולא פורום מקצועי. קשה לקבל אמת? אולי נבקש ממנהל האתר לשנות את הסלוגן ל"פורום פרסומי" במקום "פורום מקצועי". סליחה; "פורום העלאה", לא "פורום פרסומי"...
כפי שקקטוס אמר - התגובות ברב האשכולות הן על יופי הילד ולא על מקצועיות הצלם. אם כי ניתן למצוא גם תגובות מקצועיות.
הסתירות כאן באשכול עברו, לטעמי, את גבול הטעם הטוב. לא אצטט על מנת לא לפגוע.

ואני לא יכולה שלא להזכיר לשבח צלם ומספר בודד של צלמות - שהגיבו עניינית לבקשתי, ולא הפכו אותה להערה. ולא רק על כך.

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י Art Studio;1343068:
צלמות, רובכן אכזבתן...

ילד שלא ניחון במתנת היופי - עדיין אינו "קופיף". כפי שכתבה ציבי - הוא יפה בזכות אופיו; לאו דווקא בזכות מראהו.
לטוענות שיופי אינו רק שיער בלונד ועינים כחולות - מסכימה אתכן לחלוטין. מכירה מקרוב בלונדיניים "סטנדרטיים", ושחורים ושחומים מלאי יופי וחן. אך יחד עם טענת הבלונד והעינים - הזכרתן כדוגמא אף גדול המורה על חוסר יופי. מסקנה: יש שלא נחונו במושלמות חיצונית.
הצלמות שטענו בתחילה (או הסכימו במרץ רב לטענה) כי הן לא מעלות תמונות כאלו על מנת לא לפגוע, או משום שזו הדרישה - שינו במהלך האשכול את דעתן, ואמרו שההוכחה שהצלמת מקצועית היא, שבסופו של דבר הכל נראה מושלם. או טענות נוספות אחרות.
צלמות כאן הודו שזו נהייתה במת פרסום ופרגון ולא פורום מקצועי. קשה לקבל אמת? אולי נבקש ממנהל האתר לשנות את הסלוגן ל"פורום פרסומי" במקום "פורום מקצועי". סליחה; "פורום העלאה", לא "פורום פרסומי"...
כפי שקקטוס אמר - התגובות ברב האשכולות הן על יופי הילד ולא על מקצועיות הצלם. אם כי ניתן למצוא גם תגובות מקצועיות.

ואני לא יכולה שלא להזכיר לשבח צלם ומספר בודד של צלמות - שהגיבו עניינית לבקשתי, ולא הפכו אותה להערה. ולא רק על כך.

אם הפורום היה סגור לצלמים בלבד אז אני מבינה את האכזבה.
המציאות היום שרב הניקים הנכנסים, והמגיבים , והמצלצלים, לא צלמים כלל. ואכן פורום זה הוא יותר במה פירסומית, מאשר מיקצועית

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פוסטר;1343092:
המציאות היום שרב הניקים הנכנסים, והמגיבים , והמצלצלים, לא צלמים כלל. ואכן פורום זה הוא יותר במה פירסומית, מאשר מיקצועית
אם כך - צריך לפתוח פורום מקצועי
רעיון לשם: "פורום צילום מקצועי"

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;1343107:
אם כך - צריך לפתוח פורום מקצועי
רעיון לשם: "פורום צילום מקצועי"

קקטוס תנחש מה יקרה? (אם הוא לא יהיה סגור) הוא יהפוך לתדהמת כולם תוך יומיים לפורום פרסום מקצועי :eek:

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אולי אפשר לפתוח פורום סגור שיהיו מאושרים בו (תרתי משמע :) ) רק צלמים וצלמות?

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Art Studio;1343068:
צלמות, רובכן אכזבתן...

היחידה שאכזבה כאן זו את יקירתי.
לא פותחים אשכול כדי לבקש תמונות של ילדים חסרי חן. לא אומרים כזה דבר בקול בכלל.
ההתבטאות של ה'קופיף' הייתה צינית לחלוטין כהמשך לתגובות המגוחכות שלכם...
את באמת ביקשת שנעלה תמונות של ילדים בלי יופי אבל עם אופי?!
אתם רוצים לראות דברים מסויימים,רובנו צלמות סטודיו ואנחנו משקיעות בסטיילינג ובלהוציא מהילדים את המקסימום שאפשר!!
אין פה צלמות תיעודיות או כאלה שמסתובבות באפגניסטן.
כמו שמירלה כתבה - אנחנו מצלמות סטודיו,משפחות,ונותנות ללקוח את מה שהוא מבקש ומשלם עליו.

לגבי במת הפורום - כן. היום זו לא יותר מבמה פרסומית.
ולא בגלל שלא יודעים לקבל ביקורת - בגלל שאין מי שייתן אותה. בגלל שרוב אלה שמסתובבים פה הם לא אנשי מקצוע (צלמים.)
בגלל שאני לא אתן ביקורת לצלמת שצילמה כבר,עיבדה,הדפיסה,הגישה ללקוחה - ועכשיו אני אגיד לה: "תשמעי,התמונות שרופות לגמרי את צריכה לסגור צמצם".
ואותה אמא שקיבלה לידה את האלבום מסתובבות פה...

שוב אני מדגישה: אני לא יעשה את זה. (אני כן עושה את זה אצל צלמות חובבניות או מתחילות.)

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
אגב,
אני מזמן כבר הגשתי בקשה להנהלה שיפתחו לנו תת פורום סגור.
ונעניתי בשלילה.

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י RacheliM;1343114:
אגב,
ונעניתי בשלילה.

היתה להם סיבה?

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י YochiS;1343133:
היתה להם סיבה?

לא יודעת.
ביקשתי שיפתחו תת פורום לצלמות/ים שעוסקים בפועל במקצוע - ולא לומדים אותו או מתעסקים בזה כתחביב.

נשאלתי למה - ונימקתי.
וזהו.לא זכיתי יותר למענה.

:rolleyes:

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י RacheliM;1343114:
אגב,
ונעניתי בשלילה.

אז אם ככה -
כל הכבוד לפרוג שהם נותנים ככה במת פרסום חינם אין כסף (בד"כ זה דבר שמשלמים עליו , כן? :rolleyes: )
אבל הקשר בין כותרת הפורום לתוכנו מקרי בהחלט

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1343092:

אני חדשה כאן ורק מתלמדת ואני לומדת מכן הרבה.. מי שלא מתענינת בצילום בפועל בשביל מה היא מגיבה? מזה בטח לא לומדים.
הכי קל להשקיף מהצד ולשחרר הערות.. מי שלא צלמת בפועל היא בגדר תלמידה כאן ולא אמורה להעיר הערות על מקצועית.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חייבת - לא יכולה להשאיר זאת לעצמי...

ציבי רובין, קקטוס, רבקי פרידמן, שרי גולד 5 - ואולי נוספים; יסלחו לי אם אינני זוכרת.
אלו שהגיבו עניינית ולא לקחו בקשה פשוטה כהערה, מי שנתן לינק לאתר מדהים שעונה לבקשתי בפתיחת האשכול, ומי שניסה לברר עניינית באישי, ושלח תמונות "לפני" ו"אחרי".

מדהים! שיחקתם אותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה