תחפושות לפורים נעלי בלט לתינוקות

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם תרצי יש לי נעלי בלט ורודות מתוקות שמתאימות בערך למידת נעליים 22.
אתן לך בכיף... בבני ברק

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול- מעונינת בנעלי בלט לתינוקת בת חצי שנה. אם למישהי יש להשאיל/להשכיר/למכור- אשמח מאוד!

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה לך,
אני לא יודעת באיזה מצב זה יגמור את היום...
אם כך, אני אשמח לקבל, התינוקת שלי עדיין לא הולכת, נראה לך שזה יתאים לגיל חצי שנה, יש לה כף רגל די שמנמנה. כמו כן, אשמח לקנות את זה ממך יד שניה.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת לומר מחיר, אבדוק לך היום בעז"ה.
עד שתפסתי אותם בטלפון, הם לא מסכימים לומר מחירים דרך הטלפון. אני בכל מקרה לא אקנה מעל מחיר מסויים, ועל הצד הקטן שהמחיר נמוך ממנו- לא אטרח להגיע לשם.

בינה

משתמש מקצוען
עד שתפסתי אותם בטלפון, הם לא מסכימים לומר מחירים דרך הטלפון. אני בכל מקרה לא אקנה מעל מחיר מסויים, ועל הצד הקטן שהמחיר נמוך ממנו- לא אטרח להגיע לשם.

יצאתי אליהם במיוחד.
יש להם מלא צבעים ממידה 12-18 חודשים עולה 75 ש"ח.

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתמול קניתי בחנות "תותים" בתחנה מרכזית חצאית טוטו, קצר עולה 20-30 ש"ח וארוך 50 ש"ח.

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם כך, אני אשמח לקבל, התינוקת שלי עדיין לא הולכת, נראה לך שזה יתאים לגיל חצי שנה, יש לה כף רגל די שמנמנה. כמו כן, אשמח לקנות את זה ממך יד שניה.
לא נראה לי שזה יתאים.... אבל תוכלי לנסות....
זה של H&M כתוב על זה בכלל מידה 24 אבל הבת שלי לבשה את זה בגיל שנה וחצי כשהמידה שלה היתה 22. זה יחסית די קטן...

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דיברתי איתם בטלפון, הם אמרו שיש להם גם לתינוקות.
מפה לשם, עברתי ליד שופרסל בכנפי נשרים ומצאתי שם חצאית ורוד בהיר חמודה, ב20 ₪.
היו שם גם בגדי גוף, אבל המידה הכי קטנה היתה 2-4 שנים ולא היה ורוד בהיר.

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם תרצי יש לי נעלי בלט ורודות מתוקות שמתאימות בערך למידת נעליים 22.
אתן לך בכיף... בבני ברק
עדיין רלוונטי הנעליים?
אני צריכה לילדה בת שנתיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה