ניקוד בוורד

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
איך מנקדים בוורד? אני מכיר את הקיצורים במקלדת של הנקודות, מה שאני רוצה לדעת, איך כותבים אותם מתחת לאותיות?

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש תוכנה כזאת שמתקינים, היא מתלבשת על וורד, ואז נהיה עוד לשונית כזאת כמו "הוספה" וכל אלו, ודרכו אפשר לנקד מאד בקלות, יותר מעם המקשים. (משהו חינמי)
אין לי את זה פה כרגע, אבל אם לא יהיה פה מישהו שמזהה על מה אני מדברת- בימים הקרובים אוכל לשלוח לך אם תסבירי לי איך...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם זה משהו מיידי שאתה צריך ולא כמות גדולה מדי של ניקוד אפשר להסתדר גם בלי סרגל.
עומדים עם הסמן צמוד מצד שמאל לאות שרוצים לנקד ולוחצים על מקשי הניקוד, עוברים עם הסמן אל משמאל לאות הבאה שצריכים לנקד, מנקדים וחוזר חלילה. אם יש כמה סימני ניקוד באותה אות (כגון ש ימנית או שמאלית וגם דגש וגם תנועה כלשהי) אין מזיזים את הסמן עד לאחר שמסיימים להקיש את כל סימני הניקוד של אותה אות.
בהצלחה!

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם זה משהו מיידי שאתה צריך ולא כמות גדולה מדי של ניקוד אפשר להסתדר גם בלי סרגל.
עומדים עם הסמן צמוד מצד שמאל לאות שרוצים לנקד ולוחצים על מקשי הניקוד, עוברים עם הסמן אל משמאל לאות הבאה שצריכים לנקד, מנקדים וחוזר חלילה. אם יש כמה סימני ניקוד באותה אות (כגון ש ימנית או שמאלית וגם דגש וגם תנועה כלשהי) אין מזיזים את הסמן עד לאחר שמסיימים להקיש את כל סימני הניקוד של אותה אות.
בהצלחה!
תודה! זה עזר לי.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התוכנה שמתלבשת על וורד, מה שאני מכירה, היא נקדנית. והיא אינה חינמית

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא נקדנית, עזרים לוורד.
היא חינמית והם מבקשים תרומה אם אתה נהנה, אבל לא חייבים.
נקדנית מנקדת מילה מילה וזה מהיר, וכמדומני שבעזרים לוורד צריך לנקד אות אות.
יש תוכנת ניקוד אחרת שלא מתלבשת על הוורד, אבל מוסיפים בה הרבה מילים במהירות כמו בקובץ המצורף.

קבצים מצורפים

• הוספת משפחת תבניות.mp4
    11.5 MB · צפיות: 43

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה