ניהול ספרים

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
מישהו יודע איפה אפשר לקנות חוברת ניהול ספרים עבור עסק פטור באיזור ביתר או ירושלים
ואיך קוראים לחוברת הזאת במדויק
בתודה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתה מתכוון לפנקס קבלות???

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לא אני מתכוון לספר שרושמים בו הוצאות והכנסות שקביל עבור מס הכנסה

חיה.

משתמש מקצוען
יש חוברת שנקראית "ספר תקבולים ותשלומים" וניתן לרשום בה הכנסות והוצאות לעוסק פטור. תשאל את הרו"ח / היועץ מס שלך, יש שסוברים שלעוסק פטור מספיק להנפיק קבלות בלבד וזהו.
ספר תקבולים ותשלומים ניתן לרכוש בירושלים בחנות של חומרי יצירה ברכת דוד ברחוב בר אילן מאחורי התחנה.

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י nיה;2070614:
יש חוברת שנקראית "ספר תקבולים ותשלומים" וניתן לרשום בה הכנסות והוצאות לעוסק פטור. תשאל את הרו"ח / היועץ מס שלך, יש שסוברים שלעוסק פטור מספיק להנפיק קבלות בלבד וזהו.
ספר תקבולים ותשלומים ניתן לרכוש בירושלים בחנות של חומרי יצירה ברכת דוד ברחוב בר אילן מאחורי התחנה.

תודה גדולה. בדיוק לזה התכוונתי.
עזרת לנו מאד,
תזכי למצוות.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
קניתי ספר כזה חדש לא מזמן , עלה נראה לי 17 שקל
אבל כשביררתי עם הרו"ח אח"כ היא אמרה לי שאני ממש לא צריכה פנקס כזה ,
לעוסק פטור מספיק לנהל מחברת רגילה שנוחה לך , עם פירוט עבודה מחיר ותאריך , אבל זה משהו שלך בלבד וממש לא חובה ..

זה מה שהיא אמרה לי בכ"א , תבררי לפני .. שלא תקני סתם :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה