טיול ונופש נופש באילת- כל המידע שיש לכם לתת לי

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
מחפשת מידע על נופש באילת - לא בנופש מאורגן

מלונות מומלצים
כשרויות
מסעדות
אטרקציות
צימרים (יש דבר כזה?)

ועוד כל דבר שיכול להועיל לי לנסות לתכנן חופשה

מה לא?
לא צריך לפרט מה הבעייתיות בליסוע שם ובאיזה פורמט
מידע קונקרטי וענייני בלבד.

תודה!

אבי אביבי

משתמש חדש
לא נראה לי מתאים לאנ''ש האיזור הזה , זה ידוע כמעוז החילוניות בארץ, ולצאת לנופש לבד [בלי קבוצה ] זה לא נראה שאפשר להסתדר שם

נעמה לוי

משתמש מקצוען
מה לא?
לא נראה לי מתאים לאנ''ש האיזור הזה , זה ידוע כמעוז החילוניות בארץ, ולצאת לנופש לבד [בלי קבוצה ] זה לא נראה שאפשר להסתדר שם
לא היה ברור ????

רומי זית

משתמש צעיר
מחפשת מידע על נופש באילת - לא בנופש מאורגן

מלונות מומלצים
כשרויות
מסעדות
אטרקציות
צימרים (יש דבר כזה?)

ועוד כל דבר שיכול להועיל לי לנסות לתכנן חופשה

מה לא?

תודה!
עוד כמה כמוך ואין לעם ישראל תיקווה ואחרית,
אנשים שלא מעניין אותם מה מותר ומה אסור וכותבים את זה בריש גלא,
פשוט בושה וחרפה

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חברה נא להרגע
אנשים שקמים ויוצאים לחופשה באילת הם כבר אחרי השיקול הזה אם בכלל.
וזה לא בגלל שלא אכפת להם
עכשיו בחורף אפשר להסתובב שם חופשי, ולדעתי פה במרכז הארץ יכולה להיות יותר בעיתיות!
אני הייתי סופ"ש אחרון באילת עם כל המשפחה נסענו לבקר את אחותי שגרה שם (כן אל תיפלו מהכיסא)
הם מיישבים שם קהילה חרדית ועושים עבודת קודש וקידוש ה' עצום, גיס שלי רב בית כנסת שם, שיעורים חזן וכו'
והם זוג צדיקים כאלה שאני מאחלת לכל עיר בארץ, והוא אמר לי שהוא משתדל מאד בשמירת עיניים
אבל הוא אומר לי שעצוב לו שהוא בא לירושלים לראות דברים יותר מזעזעים משם...

עכשיו טכני
המלון ממול המרכזית מומלץ מאד! מקום נקי מטופח נח ו--זול! קוראים לו מליאו נראה לי...
יש מסעדה חלבית חמודה וכשרה למהדרין בשם פוקצ'ה חבר של גיס שלי משגיח כשרות שם ואתם יכולים להיות רגועים
קניות אפשר לעשות בביג (לקניון עדיף לא ללכת)

s.y

משתמש פעיל
עוד כמה כמוך ואין לעם ישראל תיקווה ואחרית,
אנשים שלא מעניין אותם מה מותר ומה אסור וכותבים את זה בריש גלא,
פשוט בושה וחרפה
ואוווו הלכת רחוק רחוק רחוקק
אם כבר בושה וחרפה זה לכתוב את השורה הראשונה שכתבת ולהקפיץ אשכול ישן בשביל לחנך מישהו...

Efratmi

משתמש רשום
חברה נא להרגע
וזה לא בגלל שלא אכפת להם
עכשיו בחורף אפשר להסתובב שם חופשי, ולדעתי פה במרכז הארץ יכולה להיות יותר בעיתיות!
אני הייתי סופ"ש אחרון באילת עם כל המשפחה נסענו לבקר את אחותי שגרה שם (כן אל תיפלו מהכיסא)
הם מיישבים שם קהילה חרדית ועושים עבודת קודש וקידוש ה' עצום, גיס שלי רב בית כנסת שם, שיעורים חזן וכו'
והם זוג צדיקים כאלה שאני מאחלת לכל עיר בארץ, והוא אמר לי שהוא משתדל מאד בשמירת עיניים

עכשיו טכני
המלון ממול המרכזית מומלץ מאד! מקום נקי מטופח נח ו--זול! קוראים לו מליאו נראה לי...
יש מסעדה חלבית חמודה וכשרה למהדרין בשם פוקצ'ה חבר של גיס שלי משגיח כשרות שם ואתם יכולים להיות רגועים

אשמח לשמוע איפה הבית כנסת ממוקם והאם יש שם מניינים סדירים
תודה

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

מכלה

משתמש פעיל
חברה נא להרגע
וזה לא בגלל שלא אכפת להם

עכשיו טכני
מה המספר של המשגיח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה