דיגיטל מתי השלב הנכון להפיץ אתר

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
יש לי דף
בפלטפורמה חינמית
בדף אני מעלה מאמרים (קצרים בדרך כלל) שלי
המטרה
א שאנשים יקראו את הרעיונות שלי (וידעו כמה אני חכם)
ב כדי שבבוא העת כשאני ארגיש שהגיע הזמן אוכל להשתמש בזה לשיווק
הסגנון כתיבה שלי זה בין מאמר לשבוע לשתיים ליום
כעת הדף מכיל חומר בסיסי (פחות מעשרה מאמרים)
השאלה שלי מה יגרום לאנשים להתעניין ולקרוא יותר
אם בפעם הראשונה שהם יחשפו לדף שלי תהיה שם מסה של עשרות מאמרים אולי מאות
או שדווקא העניין של מאמר ועוד אחד ועד אחד
הם שיגרמו לאנשים להתעניינות
שכוייח

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
נקודת הזינוק אמורה להיות קשורה לאסטרטגיה השיווקית של העסק,
ולא לכמות המאמרים באתר.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש לי דף
בפלטפורמה חינמית
בדף אני מעלה מאמרים (קצרים בדרך כלל) שלי
המטרה
א שאנשים יקראו את הרעיונות שלי (וידעו כמה אני חכם)
ב כדי שבבוא העת כשאני ארגיש שהגיע הזמן אוכל להשתמש בזה לשיווק
הסגנון כתיבה שלי זה בין מאמר לשבוע לשתיים ליום
כעת הדף מכיל חומר בסיסי (פחות מעשרה מאמרים)
השאלה שלי מה יגרום לאנשים להתעניין ולקרוא יותר
אם בפעם הראשונה שהם יחשפו לדף שלי תהיה שם מסה של עשרות מאמרים אולי מאות
או שדווקא העניין של מאמר ועוד אחד ועד אחד
הם שיגרמו לאנשים להתעניינות
שכוייח
קראתי מעט מן המאמרים, אכן, הוכח חד משמעית כי אתה חכם במיוחד. עם מחשבה מעמיקה ורצינית.
אם יורשה לי, מספר הערות:
א. פיסוק. אמנם השורות קצרות ורצות מהר, אך מכיון שאינך עסוק בכתיבת שירים, שבהם ניתן לכתוב לעיתים ללא פיסוק, אלא במאמרים, חייב להיות פיסוק מלא, שנותן הדגשה והבנה לתוכן הכתוב.
ב. המאמרים נחמדים, אך אתה צריך למצוא יחודיות שתהפוך את התוכן למרתק. אם בפעם הראשונה כשיכנסו יראו מספר מאמרים מדוייק ומוצלח, אך התוכן לא מספיק משוייף וברור, זאת תהיה גם הפעם האחרונה שיכנסו.
ג. צריך ללמוד משלב לשוני גבוה, ודקדוק ללא פשרות. מי שאוהב תוכן, אוהב שהתוכן מדוייק וקריא.
ד. צריך לחשוב ולהגדיר, למי מיועדת הפלטפורמה שהקמת, ומי יהיה קהל היעד שיקרא כל מאמר. בחורים? אברכים? ילדות? נשים? ישישים? ישישות? ולפי זה גם לעצב את הצבע, את איכות החומרים, לשלב מעט סיפורים, הומור, מתח... משהו שיגרום לאנשים לחכות למאמר הבא.
בקיצור: אם אתה לא רוצה להתאכזב, צריך להשקיע, והמון.
מקוה שסייעתי, ולו במשהו. תצליח!

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
קראתי מעט מן המאמרים, אכן, הוכח חד משמעית כי אתה חכם במיוחד. עם מחשבה מעמיקה ורצינית.
אם יורשה לי, מספר הערות:
א. פיסוק. אמנם השורות קצרות ורצות מהר, אך מכיון שאינך עסוק בכתיבת שירים, שבהם ניתן לכתוב לעיתים ללא פיסוק, אלא במאמרים, חייב להיות פיסוק מלא, שנותן הדגשה והבנה לתוכן הכתוב.
ב. המאמרים נחמדים, אך אתה צריך למצוא יחודיות שתהפוך את התוכן למרתק. אם בפעם הראשונה כשיכנסו יראו מספר מאמרים מדוייק ומוצלח, אך התוכן לא מספיק משוייף וברור, זאת תהיה גם הפעם האחרונה שיכנסו.
ג. צריך ללמוד משלב לשוני גבוה, ודקדוק ללא פשרות. מי שאוהב תוכן, אוהב שהתוכן מדוייק וקריא.
ד. צריך לחשוב ולהגדיר, למי מיועדת הפלטפורמה שהקמת, ומי יהיה קהל היעד שיקרא כל מאמר. בחורים? אברכים? ילדות? נשים? ישישים? ישישות? ולפי זה גם לעצב את הצבע, את איכות החומרים, לשלב מעט סיפורים, הומור, מתח... משהו שיגרום לאנשים לחכות למאמר הבא.
בקיצור: אם אתה לא רוצה להתאכזב, צריך להשקיע, והמון.
מקוה שסייעתי, ולו במשהו. תצליח!
קידמת אותי מאוד
תודה רבה

התחלתי בעבודה
מכאן אפנה לכל אשר פתח או ראה

למדתי בחיים
מביקורת גדלים

אשמח לביקורת

כמה שיותר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה