השקעות נדל"ן מתווכים וניהול נכס בקרית גת-האם כדאי לשפץ?

מפקחת

משתמש חדש
אשמח לשמוע מבעלי נסיון- יש לי דירה קטנה באזור סוציו אקונומי נמוך יחסית בקרית גת אבל אזור מרכזי (קרוב לאזורי תעסוקה ומסחר)
הדירה קטנה אך מוזנחת יחסית. המתווך משכנע אותי לשפץ בעלות של כחמישים אש"ח. (עלות של כשנתיים +שכירות).
האם יש למישהו נסיון איך ניתן למנוע שיפוץ יקר כל כך?
או המלצה על מתוכים טובים ואמינים באזור? מצד אחד יש לי פחד שאם נחסוך את השיפוץ נאלץ להשכיר למישהו בעייתי? מה דעתכם?
תודה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי מתווך 0527161054- מוטי ציינוירט.
לגבי שיפוץ ב 50.000 זהו שיפוץ קטן ממש. לא כולל החלפת חדרי שרותים-אמבטיה, מטבח, ריצוף
אפשר לעשות שיפוץ קוסמטי : סיוד יפה, החלפת גופי תאורה, דלתות חדשות וכד'

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אשמח לשמוע מבעלי נסיון- יש לי דירה קטנה באזור סוציו אקונומי נמוך יחסית בקרית גת אבל אזור מרכזי (קרוב לאזורי תעסוקה ומסחר)
הדירה קטנה אך מוזנחת יחסית. המתווך משכנע אותי לשפץ בעלות של כחמישים אש"ח. (עלות של כשנתיים +שכירות).
האם יש למישהו נסיון איך ניתן למנוע שיפוץ יקר כל כך?
או המלצה על מתוכים טובים ואמינים באזור? מצד אחד יש לי פחד שאם נחסוך את השיפוץ נאלץ להשכיר למישהו בעייתי? מה דעתכם?
תודה
יש לי המלצה על קבלן דתי אמין מאד.

אם תרצו פרטים תפנו במייל כאן בחתימה שלי.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה