עזרה משקיעי א.ד.ר? כנסו כנסו.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שני ידיעות שיכולות קצת להועיל:
א. היה פעם כתבה בפטנט רשום בהמודיע שסקרה את הענין והמסקנה היתה שלא נראה שיש כאן איזה חשש תרמית.
ב. המדינה עצמה בדקה היטב את כל השקעה הזו (לצרכים שלה, היא רצתה שהם יפרסמו תשקיפים). אילו זה היה תרמית, איך שהמדינה היתה מתחילה להתעסק עם זה הם היו מתפרקים מפחד, ומלבד זאת אם זה היה תרמית המדינה היתה עולה על זה באיזה שהוא שלב תוך כדי הבדיקה.
עדיין לא מאה אחוז, אבל נותן עוד אחוזים לצד החיובי.
רצ"ב תיעוד של התביעה של המדינה.

תשמע, קראתי מלמעלה את כתב האישום החריף שצירפת. ואני לא הגעתי לאותה מסקנה כמו שלך. המדינה לא בדקה את ההשקעה, והיא בסך הכל טענה שזה נקרא ניירות ערך והם צריכים להיות כפופים לחוק ניירות ערך.

לדעתי אנחנו צריכים להתאגד ולדרוש מהחברה להיות שותפים שלהם בחברה האמריקאית כדי שיהיו לנו זכויות אמיתיות ומשמעותיות באמריקה.

מה דעתכם?

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו הפעיל הוראת קבע באשראי? שמתם לב שזה יורד כמו חיוב רגיל בישראל, ולא כמו עסקה בחו"ל?

נראה לי קצת חשוד...

CB

משתמש חדש
מישהו הפעיל הוראת קבע באשראי? שמתם לב שזה יורד כמו חיוב רגיל בישראל, ולא כמו עסקה בחו"ל?

נראה לי קצת חשוד...
מוזר
אני לקוח בא.ד.ר
סדרתי את התשלום באשראי והתשלום נגבה מהעורך דין בארצות הברית בדולרים
כמובן בגלל שלי אין חשבון שיש בו דולרים
חברת האשראי גובה ממני בשקלים

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מוזר
אני לקוח בא.ד.ר
סדרתי את התשלום באשראי והתשלום נגבה מהעורך דין בארצות הברית בדולרים
כמובן בגלל שלי אין חשבון שיש בו דולרים
חברת האשראי גובה ממני בשקלים

כמוך כמוני. רק שים לב שכשאתה קונה באמזון/אליאקספרס/איביי וכדו' הקניה מבוצעת ממסלקת אשראי בחו"ל והכסף יורד מיד מהחשבון (כמו דיירקט) לעומת זה כשאתה קונה בארץ הכסף יורד בתאריך החיוב שלך הרגיל (2,5,10,15,20 לחודש).

ולענייננו: החיוב של א.ד.ר הוא מחו"ל לכאורה, אך הוא יורד בתאריך החיוב הרגיל.

זה מה שמוזר כאן!

פישל לוי

משתמש מקצוען
כל הקניות שאני עושה באמזון ואליאקספרס וכו' יורדות לי בתאריך הקבוע

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בקיצור מישהו כבר הרוויח אצלהם משהו?
ומי שהשקיע כבר בדק עם סוכן ביטוח אמריקאי שהעיסקה הזאת אכן חוקית בעיקר מבחינת צו ירושה..

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה