שיתוף משמחת תורה לצער הנוראי ביותר שעם ישראל ידע מאז השואה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עוד לא יצאנו מחג שמחת תורה עם שמחה עצומה שלא ניתן לשער, לצער הנוראי ביותר שעם ישראל ידע מאז השואה.
מה אפשר לכתוב על זה? מה אפשר להגיד שיתאר את האסון הנוראי הזה?
אין מילים. כל מה שאגיד יגמד את האמת.

אני מרגישה שכל מה שנשאר לנו זו התקווה, הנבואה שלמרות הכל עם ישראל ישרוד. אולי לא כולנו אבל כעם מאוחד נשרוד.

אני לא אשת תוכן שיכולה לכתוב תוכן מרגש על הנושא. אני יכולה רק לשתף בתוכן שאני יוצרת בבינה המלאכותית שעוזר ועזר לי להרגיש שלא אבדה תקוותנו.
ראיתי הרבה כרזות עם מסרים מרטיטים על ההרג והטבח הנוראיים אבל אני מרגישה מעצור שלא מאפשר לי ליצור כאלה יצירות. לא יכולה לייצר צער. אני רוצה לייצר רק תקווה שעוד יבואו ימים טובים כי הקב"ה לא שכח אותנו.

רק לפני כמה שבועות אמרנו
"אִם כְּבָנִים רַחֲמֵנוּ כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים. וְאִם כַּעֲבָדִים עֵינֵינוּ לְךָ תְּלוּיוֹת "
עינינו תלויות רק בו ואנחנו בניו.

אני מצרפת כמה יצירות שיצרתי בבינה מלאכותית להביע דווקא תקווה. שמתוך ההרג נצמח עם חזק יותר, עם קרוב יותר להשם.

WhatsApp Image 2023-10-08 at 17.25.45.jpeg
אמא-למה.jpg
אתה-תרחם.jpg
בעת-ההיא.jpg
עוד-יאיר-השחר.jpg
עוד-לא-אבדה-תקוותנו.jpg
עינינו-לך-תלויות.jpg
WhatsApp Image 2023-10-11 at 20.48.35.jpeg

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עוד אחד מהיום

1697194611372.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה