עזרה משלוח כתב יד להוצאת אור החיים

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני גם בדרך לשלוח כת"י
סתם שאלה, באיזה סוג ספר מדובר, כי ספרי אור החיים לדוג' טובים יותר בספרי מתח, (יונה ספיר, רז לב ארי, נטע לביא ועוד) יפה נוף משווקים יותר ספרי רגש, (דבורי רנד) או קולמוס (ליבי קליין) וכו' וכו'
מול אור החיים ספציפית מאוד קל להתנהל, (אני יודע כי ניסיתי, אין לי מושג איך זה בהוצאות אחרות)

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
סתם שאלה, באיזה סוג ספר מדובר, כי ספרי אור החיים לדוג' טובים יותר בספרי מתח, (יונה ספיר, רז לב ארי, נטע לביא ועוד) יפה נוף משווקים יותר ספרי רגש, (דבורי רנד) או קולמוס (ליבי קליין) וכו' וכו'
מול אור החיים ספציפית מאוד קל להתנהל, (אני יודע כי ניסיתי, אין לי מושג איך זה בהוצאות אחרות)
זה ספר רגש (מהסוג של הרב גלנץ שפרסמתי כאן בפורום)
התנהלות קלה זו מעלה גדולה עבורי, השאלה שלי אם יש הבדל ברוחב התפוצה בין שתי ההוצאות,

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זו שאלה שקצת קשה לענות עליה כי שוב: שני ההוצאות מצוינות, כל אחת בדרכה
ספרי רגש זה פחות התחום שלי, הספר שאני כותב הוא מתח, אבל אני חושב שיש כאן אנשים בפורום שיוכלו לענות על השאלה הזאת יותר בפירוט, היו כאן כמה אשכולות על הנושא בעבר
מצורף לינק:
(יש עוד, פשוט אין לי כח לחפש אותם עכשיו)

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
תתחילי עם זה
ותתקדמי לפי ההנחיות...
לזה גם אני הגעתי, אבל נראה שלא מדובר שם על משלוח כתבי יד...
סתם שאלה, למה בחרת אותם?
אני גם בדרך לשלוח כת"י
פשוט כי הבנתי שיהיה קל יותר להוציא דרכם. (וגם שאולי הם יסכימו "לקבל" אותי, אף שאיני חרדית הארד-קור. אם כי הספר הזה ספציפית אמור להתאים לכל המגזרים...)
אם יש המלצות להוצאות אחרות - אשמח לשמוע.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לזה גם אני הגעתי, אבל נראה שלא מדובר שם על משלוח כתבי יד...

פשוט כי הבנתי שיהיה קל יותר להוציא דרכם. (וגם שאולי הם יסכימו "לקבל" אותי, אף שאיני חרדית הארד-קור. אם כי הספר הזה ספציפית אמור להתאים לכל המגזרים...)
אם יש המלצות להוצאות אחרות - אשמח לשמוע.
יש לי פרטי התקשרות ישירים עם אור החיים, יפה נוף וקולמוס.
אם את רוצה בפרטי...

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יעקב רוסט.
זהו שמו של אחד הבכירים בהוצאת "אור החיים", שאחראי גם על תחום קבלת כתבי יד, ושליחתם ללקטורים (אם כתב היד נראה לו...). אפשר להיכנס לאחד מסניפי החנות ולבקש מהמוכר את המייל של האיש.
המלצה אישית:
האיש עסוק מאוד!(מידיעה) ובנוסף הוא מקבל ביום בממוצע כעשרה! כתבי יד(כך קראתי באיזשהו ראיון אתו). כדי שהמייל שלכם לא ייזרק לפח האשפה בטעות, או ייבלע בין שאר המיילים, כתבו בנושא את סיבת המחץ בשלה הספר שלכם עומד להפוך להארי פוטר/ ממלכה במבחן הבא.
בהצלחה

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יעקב רוסט.
זהו שמו של אחד הבכירים בהוצאת "אור החיים", שאחראי גם על תחום קבלת כתבי יד, ושליחתם ללקטורים (אם כתב היד נראה לו...). אפשר להיכנס לאחד מסניפי החנות ולבקש מהמוכר את המייל של האיש.
המלצה אישית:
האיש עסוק מאוד!(מידיעה) ובנוסף הוא מקבל ביום בממוצע כעשרה! כתבי יד(כך קראתי באיזשהו ראיון אתו). כדי שהמייל שלכם לא ייזרק לפח האשפה בטעות, או ייבלע בין שאר המיילים, כתבו בנושא את סיבת המחץ בשלה הספר שלכם עומד להפוך להארי פוטר/ ממלכה במבחן הבא.
בהצלחה
אני יודע שיעקב רוסט מתייחס מאוד ברצינות לכל מייל שהוא מקבל
נ.ב. @נודד אני מבין שהספר שלכם עומד לצאת דרך אור החיים?

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני יודע שיעקב רוסט מתייחס מאוד ברצינות לכל מייל שהוא מקבל
אני מאמין שכך. ועדיין מיילים עלולים להיבלע או להידחות לשעת פנאי שעשויה לבוא רק בעוד כמה וכמה ימים...
נ.ב. @נודד אני מבין שהספר שלכם עומד לצאת דרך אור החיים?
אכן.

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
שאלת תם, כשמוציאים ספר דרך אור החיים (למשל) הוא נמכר רק בחנויות של אור החיים?

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יעקב רוסט.
המלצה אישית:
בהצלחה
נשמע שכדאי לי לוותר מראש, אם כך...
אין לי זמן להגיע לחנויות ולחפש אותו. תכננתי להסתפק בשליחת מייל ומקסימום להוסיף שיחת טלפון...
(הספר שאני רוצה לשלוח הוא ספר ילדים לילדים צעירים. הוא לא עומד להיות הארי פוטר הבא ולא מתיימר להשתוות לממלכה במבחן, אבל אני חושבת שהוא כן חשוב, במיוחד בימים אלו, כי הוא מדבר על אובדן...)

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נשמע שכדאי לי לוותר מראש, אם כך...
אין לי זמן להגיע לחנויות ולחפש אותו. תכננתי להסתפק בשליחת מייל ומקסימום להוסיף שיחת טלפון...
(הספר שאני רוצה לשלוח הוא ספר ילדים לילדים צעירים. הוא לא עומד להיות הארי פוטר הבא ולא מתיימר להשתוות לממלכה במבחן, אבל אני חושבת שהוא כן חשוב, במיוחד בימים אלו, כי הוא מדבר על אובדן...)
ממש לא לזה כיוונתי.
הרגיש לי לא נכון ולא הגון לשים בפומבי מייל של אדם אחר. לכן הצעתי לגשת (או לטלפן) לאחד הסניפים ולבקש את המייל שלו.
בעניין השיווקי:
רק הצעתי שכדאי לשים בשורת הנושא את הייחודיות של הספר כדי לתפוס תשומת לב עד כמה שניתן.
לדוג':
במקום לכתוב:
שלום וברכה בנושא, ואח"כ שמי פלוני אלמוני, כתבתי ספר ואני מעוניין שתוציאו לי אותו לאור. תודה רבה.
לכתוב בנושא:
ספר לילדים על התמודדות עם אובדן, מתאים במיוחד לימים אלו.
אח"כ במייל עצמו מפרטים יותר על ייחודיות הסיפור והמסר החשוב והמדויק לזמנים האלה.
(עצה שראינו אשתי ואנוכי כאן בפרוג במאמר מאת מרים יעל (נדמה לי) מצאה חן בעיננו ופעלנו על פיה. ומי יודע אולי היא הועילה...).
בהצלחה רבה

נערך לאחרונה ב:

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ממש לא לזה כיוונתי.
הרגיש לי לא נכון ולא הגון לשים בפומבי מייל של אדם אחר. לכן הצעתי לגשת (או לטלפן) לאחד הסניפים ולבקש את המייל שלו.
בעניין השיווקי:
רק הצעתי שכדאי לשים בשורת הנושא את הייחודיות של הספר כדי לתפוס תשומת לב עד כמה שניתן.
לדוג':
במקום לכתוב:
שלום וברכה בנושא, ואח"כ שמי פלוני אלמוני, כתבתי ספר ואני מעוניין שתוציאו לי אותו לאור. תודה רבה.
לכתוב בנושא:
ספר לילדים על התמודדות עם אובדן, מתאיפ במיוחד לימים אלו.
אח"כ במייל עצמו מפרטים יותר על ייחודיות הסיפור והמסר החשוב והמדויק לזמנים האלה.
(עצה שראינו אשתי ואנוכי כאן בפרוג במאמר מאת מרים יעל (נדמה לי) מצאה חן בעיננו ופעלנו על פיה. ומי יודע אולי היא הועילה...).
בהצלחה רבה​
עכשיו הבנתי.
אז אם כך, אולי באמת אנסה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה