דרוש מידע משיכה של קרן השתלמות לפני הזמן- דרוש מידע די בדחיפות...

סופר חובבן

משתמש חדש
משכתי קרן השתלמות (בעל עסק עצמאי) לפני הזמן, במחשבה שהמס הוא רק על הרווחים ולא על הקרן
לאחר מעשה מתברר לי שיש קנס 47% על הקרן ועל הרווח...
האם מישהו יודע אם יש דרך לערער על זה או לחזור אחורה?
תודה רבה רבה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ומה הדין בשכיר שרוצה למשוך קרן השתלמות לאחר פיטורין והוא תושב פריפריה

RuTaxes4You

משתמש רשום
ומה הדין בשכיר שרוצה למשוך קרן השתלמות לאחר פיטורין והוא תושב פריפריה
הכל תלוי גם במקרה של @סופר חובבן
בנתונים האישיים שלו
יתכן ומנצל כבר את הנקודות זיכוי והזיכויים האישיים שלו במשכורת ולא נשאר לו עודף זיכויים
צריך לעשות בדיקה לכל בן אדם לפי הנתונים האישיים שלו באותה שנת מס

תמלול זריז

משתמש מקצוען
א.דברתי אם יועץ מס מאוד וותיק והוא טען לי שאפשר הוריד את המס במקסימום ל35% וההטבתתושבות היא לא על המדרגתמס הזאת
ב.אבל בכל זאת הוא נתן לי עצת זהב להתחנן אליהם ולהגיד להם שלא ידעתי אתה השלכות של המשיכה ולבקש להחזיא אתה כסף והמצב יחזור לקדמותו כאילו לא היתה משיכה ובאמת זה מה שעשיתי וב"ה הם הסכימו לטענתם בצעד חריג

הכל תלוי גם במקרה של @סופר חובבן
בנתונים האישיים שלו
יתכן ומנצל כבר את הנקודות זיכוי והזיכויים האישיים שלו במשכורת ולא נשאר לו עודף זיכויים
צריך לעשות בדיקה לכל בן אדם לפי הנתונים האישיים שלו באותה שנת מס

RuTaxes4You

משתמש רשום
א.דברתי אם יועץ מס מאוד וותיק והוא טען לי שאפשר הוריד את המס במקסימום ל35% וההטבתתושבות היא לא על המדרגתמס הזאת
ב.אבל בכל זאת הוא נתן לי עצת זהב להתחנן אליהם ולהגיד להם שלא ידעתי אתה השלכות של המשיכה ולבקש להחזיא אתה כסף והמצב יחזור לקדמותו כאילו לא היתה משיכה ובאמת זה מה שעשיתי וב"ה הם הסכימו לטענתם בצעד חריג
אתה שאלת אותו על משיכת כספי פנסיה או קה"ל?
מה שכתבת נכון לגבי כספי פנסיה, כמיטב ידיעתי - קרן השתלמות חייבת כמו הכנסת עבודה (משכורת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה