דרוש מידע מצלמת קנון g9x או sx740???

• פותח הנושא nanci
  • פורסם בתאריך

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה בסדר להקפיץ אשכול ישן?
ביררתי בדיוק על 2 המצלמות האלו ונתקלתי באשכול הזה
מישהי אמרה לי שאם מנתקים את ה wifi של הg9 האיכות נפגמת, מה שלא קורה ב 720/30/40
האם זה נכון? יש למישהו מידע בנושא?
תודה

זיסקייט

משתמש רשום
מישהו מכיר את המצלמה הזאת?

איך זה ביחס לאלו:
במחיר כזה הייתי הולך על מצלמת מירורל'ס מבית סוני או פוג'י (עדיף מאשר מקנון, אבל אפשר גם).
דוגמאות: מצלמה ‏ללא מראה Fuji X-T100 - עם עדשה סביבות ה2K.
עוד יותר טובה ממנה: מצלמה ‏ללא מראה Sony Alpha A6000, עם עדשה סביבות 2.2K
תקבלו אמנם את המצלמה הצעירה והפחות עוצמתית בכיתה, אבל מדובר מכיתת המקצועיות ולא בכירה מכיתת הביתיות הילדותיות (כולל סדרת ה-G)..

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הייתי מעוניין לקבל את חוות דעתכם ובפרט של @עברי אנכי על מצלמות:
https://camera.co.il/?g=products&a=view&pid=26999https://camera.co.il/p28422--מצלמה-קומפקטית-פנסוניק-panasonic-tz200
הפלוסים שמדברים אלי [בנוסף לאיכות המצלמה] בעיקר:
  • זום גדול.
  • אפשרות להגדיר פוקוס לאחר הצילום.
המינוס העיקרי מבחינתי :
  • חיסרון העברית.
שאלותיי הן:
1. איך המצלמות הנ"ל מול ה-G7 של קנון?
2. עד כמה חסרון העברית משמעותי במצלמות הנ"ל, כדי לתת לבני המשפחה לצלם מבלי לדעת אנגלית?
3. האם יש תחליף למצלמות הנ"ל (מצלמה עם חיישן גדול + זום) בעברית?

מירב כ

משתמש חדש
אני רוצה לקנות מצלמה ואני רואה לאחרונה שמפרסמים על ה-G9
חשוב לי מאוד האיכות של התמונה בכל מצב ואני מבינה שיש בזה, אולם מעניין אותי גם ע ההסרטות אם הן איכותיות, והאם הזום של המצלימה מספק להסרטות.
תודה ומכה לתשובה.

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות מצלמה ואני רואה לאחרונה שמפרסמים על ה-G9
חשוב לי מאוד האיכות של התמונה בכל מצב ואני מבינה שיש בזה, אולם מעניין אותי גם ע ההסרטות אם הן איכותיות, והאם הזום של המצלימה מספק להסרטות.
תודה ומכה לתשובה.
אני אישית מאוד מרוצה. אם את באזור שלי, אני יכולה לתת לך להתנסות.... אני גרה בסנהדריה בירושלים, עובדת ברמת שלמה...

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
כמה זמן יש לך את זה?
מה המחיר שלו?
יש לי אותה שנה, קניתי אותה בגלל שראיתי אותה אצל חברה שלי, בזמנו היה לה אותה כבר 3 שנים והיא מאודדד המליצה עליה.... (היא משתמשת בה לפעמים לתמונות סטודיו שעושה...)
לי עלתה 1500 בקניון רפאלי.
החיסרון היחיד שלה - אם קורה נזק שהוא לא בתחום אחריות - מאוד יקר לתקן (לחברה שלי אחרת המצלמה "נאפתה"... היה מאוד יקר לתקן.... אבל כמובן מדובר על נזק מוזר....)

עץ שתול

משתמש רשום
מנסיון עם המצלמה קרוב ל-3 שנים. תמונות איכותיות בכל מצב. הסרטות באיכות גבוהה מאד, ביחס למצלמה ביתית, והזום מספק בהחלט.
הצלחה רבה!

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה ההבדל בין הG9 ל G7?
מה יותר יקר?
לG7 יש מסך נשלף לצילום סלפי, נראה לי שיש לו גם צמצם פתוח יותר (שיוצר יותר טשטוש ברקע ומראה מקצועי) וגם זום קצת יותר גדול.

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במחיר כזה הייתי הולך על מצלמת מירורל'ס מבית סוני או פוג'י (עדיף מאשר מקנון, אבל אפשר גם).
דוגמאות: מצלמה ‏ללא מראה Fuji X-T100 - עם עדשה סביבות ה2K.
עוד יותר טובה ממנה: מצלמה ‏ללא מראה Sony Alpha A6000, עם עדשה סביבות 2.2K
תקבלו אמנם את המצלמה הצעירה והפחות עוצמתית בכיתה, אבל מדובר מכיתת המקצועיות ולא בכירה מכיתת הביתיות הילדותיות (כולל סדרת ה-G)..
מקווה שזה בסדר להקפיץ
תכננתי לקנות G7 ועכשיו ראיתי את ההמלצה הזאת,
אשמח לדעת מה ההבדל בין שתי המצלמות האלו שצוינו פה
והאם אפשר להסריט במלצה של fuji, ראיתי שיש ביקורת על ההסרטה ולא כ"כ הבנתי.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה