מפרשי האוצר המקוון

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לתועלת העורכים, אני מצרף כאן עצה שהועילה לי מאד, ויכולה להועיל גם לאחרים.

כידוע בשנים האחרונות ישנו פרויקט חדש של 'אוצר החכמה' הנקרא בשם 'מפרשי האוצר', שבו מסמנים שורה בגמרא או בתוספות ומקבלים בצד את כל המפרשים העוסקים בנושא זה כצורתם.

דבר זה יש בו תועלת עצומה לעורכים, דא עקא, שרוב המחזיקים באוצר החכמה אין ברשותם תוספת זו [שעולה כאלפיים שקלים נוספים על התוכנה], ואף ברוב בתי כנסיות שיש 'אוצר החכמה' עדיין לא קיימת תוספת זו [כדאי לעודד את הגבאים והאחראים על חשיבות הדבר...].

ומצאתי שיש באתר של 'אוצר החכמה' אפשרות לקנות גישה יומית ל'מפרשי האוצר' [ב'אוצר החכמה המקוון', נצרכת גישה לאינטרנט] בסך 15 ₪ ליום, ומעתה אני מרכז פעם בשבוע או שבועיים את כל החומר שאני עומד לערוך בזמן הקרוב, רוכש גישה יומית, מסמן את החומר שאני זקוק לו, ומקבל בצד את כל המפרשים, מעתיק את כל הנצרך לי לקובץ וורד [מעל כל מפרש ישנם כמה ריבועים, הימני שבהם משמש ל'העתק'], כך שלאחר מכן יש בידי את כל החומר הנצרך בקובץ וורד, שמשמש אותי לכל תקופת עריכת אותו נושא.

כמובן שמדובר במאמץ מסוים של כמה שעות, לעבור שורה שורה ולסמן, ולבדוק את כל הנצרך ולהעתיק, אך לענ"ד התוצאה בהחלט שווה את המאמץ .

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לתועלת העורכים, אני מצרף כאן עצה שהועילה לי מאד, ויכולה להועיל גם לאחרים.

כידוע בשנים האחרונות ישנו פרויקט חדש של 'אוצר החכמה' הנקרא בשם 'מפרשי האוצר', שבו מסמנים שורה בגמרא או בתוספות ומקבלים בצד את כל המפרשים העוסקים בנושא זה כצורתם.

דבר זה יש בו תועלת עצומה לעורכים, דא עקא, שרוב המחזיקים באוצר החכמה אין ברשותם תוספת זו [שעולה כאלפיים שקלים נוספים על התוכנה], ואף ברוב בתי כנסיות שיש 'אוצר החכמה' עדיין לא קיימת תוספת זו [כדאי לעודד את הגבאים והאחראים על חשיבות הדבר...].

ומצאתי שיש באתר של 'אוצר החכמה' אפשרות לקנות גישה יומית ל'מפרשי האוצר' [ב'אוצר החכמה המקוון', נצרכת גישה לאינטרנט] בסך 15 ₪ ליום, ומעתה אני מרכז פעם בשבוע או שבועיים את כל החומר שאני עומד לערוך בזמן הקרוב, רוכש גישה יומית, מסמן את החומר שאני זקוק לו, ומקבל בצד את כל המפרשים, מעתיק את כל הנצרך לי לקובץ וורד [מעל כל מפרש ישנם כמה ריבועים, הימני שבהם משמש ל'העתק'], כך שלאחר מכן יש בידי את כל החומר הנצרך בקובץ וורד, שמשמש אותי לכל תקופת עריכת אותו נושא.

כמובן שמדובר במאמץ מסוים של כמה שעות, לעבור שורה שורה ולסמן, ולבדוק את כל הנצרך ולהעתיק, אך לענ"ד התוצאה בהחלט שווה את המאמץ .
כך גם אני הקטן עושה, ובפרוייקטים מסויימים שווה מאוד

מצפה ופועל לישועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
דא"ג: מישהו יודע עם הם מתכוונים להוסיף מפרשים שלא על הדף בקרוב (עכ"פ היסודיים: מפרשי השו"ע העיקריים. קצות, נתיבות, או"ת, רעק"א, חת"ס, וכן בכל מסכת ומסכת את היסודיים שבה)?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה