מסלולי תכנות בסמינרים במודיעין עילית

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מה שאמר המנכ"ל אמר את זה על כל הבנות החרדיות בוגרות הסמינרים
בלי התיחסות איפה למדה הבת כך שזה לא רלוונטי לעצם השאלה.

לגבי מודיעין עילית-
הבת שלי למדה בפוירשטיין
ב"ה מצאה עבודה טובה, התקדמה בה ומרוצה מאוד
כל הבנות שלמדו איתה במסלול מסודרות בעבודה.

יש לי עוד בת שלומדת שנה שניה,
נראה שברמה גבוהה עם מורות טובות (אם כי אני לא מבינה בזה...)

מה שצריך לבדוק זה רמת הלימודים והתכנית בסמינר
ואת רמת הקבוצה - קבוצה חזקה ואמביציונרית מקדמת יותר מכל דבר אחר.
והכי חשוב- שהבת עצמה בעלת כישורים מתאימים:
חזקה מאוד במתמטיקה, יצירתית ושקדנית.
בנות שהולכות למסלול בלי להתאים לתחום- מתכון בדוק לכשלון.

בהצלחה!

Sara Rivka

משתמש מקצוען
בעיקרון במודיעין עילית יש את פויירשטיין ומאיר( אולי עוד-לא יודעת עליהם)
הם שתיהם מעולים מבחינה מקצועית...
אבל את מאיר אני מכירה יותר טוב-
הלימודים שם ברמה גבוהה והמורות שם מצוינות!!
המורות הן אותן מורות פחות או יותר

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לפותחת האשכול - ממליצה ללכת לסמינרים שיש בהם תכניות רציניות יותר בהכשרה מעבר לתעודה של מה"ט כמו קמאטק והתכנית של לב.
זה מה שעשינו.
בזמנו גם המשכתי לברר על המקומות במודיעין עילית, ושמעתי גם דברים טובים. וגם ראיתי השמות ממש טובות (אף כי אין לי מושג כמה זה מעיד על הכלל)

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
האמת, לא בדקתי בצורה מעמיקה. אבל כך יצא לי ממה ששמעתי פה ושם וגם ראיתי קצת בפורום כאן. אם אני זוכר נכון הזכירו כאן פעם (לגבי אחד הסמינרים לפחות, ואולי בכולם זה כך), שלא מלמדים את הנושא של סיבוכיות. וכן הבנתי שמקובל ללמוד ״אנגולר״ כאשר הלימוד של javascript זה משהו שבא ככה על הדרך ומן הצד. כל זה מעיד בעינ
אף פעם גם לא שמעתי משהו שיאזן את הרושם לצד השני.
אם רוצים ציטוטים. הינה מדבריו של מנכ״ל וסטרן דיגיטל (אחת החברות שמעסיקות בנות חרדיות בתנאים נורמליים)צפה בקובץ המצורף 863290
נכון שזה אשכול ישן אבל חייבת להגיב על זה
"הבנו למה השכר שלהם נמוך..."אמאללללה,כמה שזה לא נכון ,הסיבה היחידה כי מנצלים אותם!
כן גם במקומות עבודה חילונים ,והן מסכימות להיות מנוצלות כי לכאורה כולן ככה:(
תפלאו לשמוע שמעסיקים מחפשים את העובדות החרדיות האלו, כן בלי הליב''ה ובלי הפלאפונים ועם מוסר עבודה שלא מוצאים בשום מגזר ,וכן גם כשרונות גדולים
ולגבי הכשרה - מי שלמודת טוב ורצינית ,לא רואה שום חסר! רק ברור שאם לומדים 4 שנים+סטאז אז מגיעים לרמה אחרת (וגם זה לא תמיד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה