שיתוף - לביקורת ממבט אחר...

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
"לא יודעת, אמא, אני צריכה לחשוב על זה לילה", ריקי סוגרת את הדלת, נועלת פעמיים. חשבתי שאין לי עוד בנות בגיל ההתבגרות. כנראה שטעיתי.
ריקי לא בשלה לשידוכים, אני מציינת לעצמי. חייבים לעבור לרותי. חבל שהיא רק בת שנתיים.
טוב, גם לאמא של ריקי לא חסר...
מצא מין את מינו

חני כהן :)

משתמש מקצוען
"זה שהבחור לא אמר לך לבריאות שהתעטשת לא בהכרח מעיד על חוסר רגישות מצידו. ייתכן והאפצ'י היה כה חנוק וזעיר שלא היה ניתן להבחין בו. ולגבי הגרבים - אני לא רואה בעיה להתאים אותן לעניבה. להפך - זה מראה שאכפת לו מהמראה שלו".
"אבל הרב, אי אפשר לדעת לאן זה יתפרץ. בעלה של חברה שלי נותר ללא שיער, והוא רק בן עשרים ושבע בלבד.
שפם בצבע חום בהיר נוטה לג'ינג'י
בחור שמזמין מים בפגישה, זה בחור שיקנה לאשתו מחזיק מפתחות ליומולדת!!".

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה