מלוי טופס 101 נוסף

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה שאלתית הנשאלת בפורום זה, עד להוולדו של הפורום החדש המעותד:

לקוח מבקש לשלם לי רק ב'לבן', עבור עבודה מהבית.
האם ביכולתי למלא לו טופס 101 נוסף (הוא בעל מוסד) בכדי לאפשר לו לשלם עבורי ב'לבן'? האם זה לא אמור לסבך אותי? :confused:

מבחינתו, הוא גם יכול לשלם לי תמורת קבלה, כמובן. אך מניין אגריל לו כזו, כל עוד אינלי עסק פרטי רשמי?

אינלי שמץ, פשוט, בכל הדברים הביוקרטיים הסבוכים והמבולגנים האלו. :(
עד היום כל לקוחותיי הפרטיים היו שחורים ונוחים וחסל. מה עושים כעת?
זה דחוף לכולנו, לי - כדי לחגוג ת'שבועות טעים ככל היותר :p, ולו - כדי שיוכל לקבל קובץ באיכות הדפסה סופסוף. כך שפליזזזזזזזזזזז, יהודים טובים ואלופים, תעזרו!

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עלתה פה פעם אופציה לפנות לעסקים המוציאים חשבוניות ללקוחות שלך תמורת אחוזים. לא משתלם כלל לאורך זמן, אפשרי כפתרון חד פעמי.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ליבי;580756:
תלוש חד פעמי?
אני לא רואה בעיה
בטוח? בשום מקרה?
נכתב ע"י מי;580757:
עלתה פה פעם אופציה לפנות לעסקים המוציאים חשבוניות ללקוחות שלך תמורת אחוזים. לא משתלם כלל לאורך זמן, אפשרי כפתרון חד פעמי.
כמה אחוזים בערך?
ואינמצב שהלקוח אמור לשלם את זה?.. :cool:
(שכן לא התחייבתי לו מעולם לדרישות הנ"ל)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ותמיד לבחור;580760:
בטוח? בשום מקרה?

כמה אחוזים בערך?
ואינמצב שהלקוח אמור לשלם את זה?.. :cool:
(שכן לא התחייבתי לו מעולם לדרישות הנ"ל)

תשימי לב לסכם עימו על סכום "נטו" שלא תצאי וידיך על ראשך...

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;580764:
תשימי לב לסכם עימו על סכום "נטו" שלא תצאי וידיך על ראשך...
שזה אומר? לא זכיתי להבין, משום מה.

בכ"א, הסכום כ מ ו ב ן סוכם מראש. (עם כל הכבוד לדלות נסיוני, טעויות גסות כאלו של מתחילים, אין בכוונתי לשגות. :p:cool:)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ותמיד לבחור;580770:
שזה אומר? לא זכיתי להבין, משום מה.

בכ"א, הסכום כ מ ו ב ן סוכם מראש. (עם כל הכבוד לדלות נסיוני, טעויות גסות כאלו של מתחילים, אין בכוונתי לשגות. :p:cool:)

לפני שנים ארוכות... עבדתי מול מוסד מכובד למדי שהפריש כל מיני הפרשות לכל מיני מוטבים מהסכום הדל שסוכם... כמובן שעמדתי על שלי, אך תמיד כדאי להבהיר את זה מראש...

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;580771:
לפני שנים ארוכות... עבדתי מול מוסד מכובד למדי שהפריש כל מיני הפרשות לכל מיני מוטבים מהסכום הדל שסוכם... כמובן שעמדתי על שלי, אך תמיד כדאי להבהיר את זה מראש...
אוי נואו. נשמע לי מופרך מכדי שזה יקרה. :eek:

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אין בעיה למלא כמה טפסי 101 שרוצים. אפשר לעבוד בחודש בכמה מקומות ביחד, ואין גם בעיה למלא טופס 01 בשביל תלוש חד פעמי.
מה שכן צריך זה לעשות 'תיאום מס' - פרוצדורה לא מסובכת.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chavi9;580782:
אין בעיה למלא כמה טפסי 101 שרוצים. אפשר לעבוד בחודש בכמה מקומות ביחד, ואין גם בעיה למלא טופס 01 בשביל תלוש חד פעמי.
מה שכן צריך זה לעשות 'תיאום מס' - פרוצדורה לא מסובכת.
במאה אחוז? זה לא מסבך עם כלום?
והתיאום מס - שו הדא? קשור למס הכנסה או מה?

קיצער אפשר לסמוך עלייך בבטן שקטה?.. :confused::cool:

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש 3 תלושים כל חודש וכן לפעמים אני מקבלת תלוש נוסף ח"פ על עבודות ולא נתקלתי בבעיות ב"ה.
אני לא חושבת שעושים תיאום מס בשביל תלוש חד פעמי.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ליבי;580793:
לי יש 3 תלושים כל חודש וכן לפעמים אני מקבלת תלוש נוסף ח"פ על עבודות ולא נתקלתי בבעיות ב"ה.
מישו אמר לי משו על 'תקרת מס', שיכולהיות בעייתי בתיאום מס.
:confused::confused::confused:

אלללי, הטורקית שלעיל נכתבה על-ידי??? אינלי שמץ מה זה אומר! :mad:

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמלאי טופס 101 וזהו.
לא יקרה לך כלום

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, אספתי פה כ"כ הרבה ערבויות, שגם במקרה נזק חלילה, התביעות תכסנה אותו. ;):p
תודת אין קץ רווית תקרות, מסים ותיאומים. :cool::)

חיותה

משתמש רשום
נכתב ע"י ליבי;580793:
עושים, בטח שעושים. יש מקומות שלא ישלמו לך שקל בלי טופס כזה. רק מה, שזה מעצבן. למלא טופס 101, ואח"כ לגשת למס הכנסה בשביל תיאום מס, כן גם בשביל תלוש חד פעמי. אם יש לך נקודות זיכוי התקרה שלך יכולה להיות גבוהה.
אם את פונה לחברה שמוציאה חשבונית (וגם הם מוציאים לך תלוש וגם שם את צריכה למלא טופס 101), תזכרי לגלגל את המע"מ על הלקוח! ומלבד המע"מ הם מפרישים עוד כ-10% מהסכום. קיצער, זה לא מציאה גדולה.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
צריך לדעת עוד כמה פרטים עליך בשביל לענות על השאלה בוודאות.

גיל, מצב משפחתי, ילדים, איזור מגורים, סכום ההכנסה, וכו'.

תוכל לפנות ואם אוכל אעזור בשמחה

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י mig;580771:
קודם כל, הניכוי חובה מפרישים כל השאר, חייב להיות בחתימתך בלבד. מלבד פנסיה חובה לאחר חצי שנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה