דרוש מידע מכירת מוצרי אפיה מהבית

חצי הכוס המלאה

משתמש פעיל
אני רוצה לפתוח מכירה של מוצרי אפיה בבית. אשמח מאד אם מישהי שיש לה דבר כזה תיצור איתי קשר על מנת להתייעץ איתה.
תודה רבה מראש.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מותר לשאול למה דווקא מוצרי אפיה?

חשבת כמה אפשר להרויח על מוצר שעלותו 3.5 , 4 ו- 7 ש"ח?
כמה צריך לעבוד בשביל זה,
ומתוך זה צריך גם לפרסם מדי פעם...
בקיצור, תחשבי על זה טוב טוב

חצי הכוס המלאה

משתמש פעיל
מותר לשאול למה דווקא מוצרי אפיה?

חשבת כמה אפשר להרויח על מוצר שעלותו 3.5 , 4 ו- 7 ש"ח?
כמה צריך לעבוד בשביל זה,
ומתוך זה צריך גם לפרסם מדי פעם...
בקיצור, תחשבי על זה טוב טוב
בעיקרון אני משערת שבאמת הרווח לא גבוה, אבל מצד שני גם העלות לא גבוהה, ואין לי הרבה כסף להשקעה... תמיד מי שיש לו יותר כסף להשקעה, גם הרווחים יותר גדולים
אבל באמת אשמח אם תתני לי עוד כיוונים של דברים שאפשר למכור מהבית, כהשלמת הכנסה או משהו כזה

תודה מראש

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
ראשית כל חייבים פינה מסודרת ששם אפשר לחלק האת מוצרים לאריזות ולכמויות הנמכרות כי אם לא אז תקחו בחשבון שזה מלכלך מאד ובנוסף עם ילדים קטנים זה לא כ"כ קל ובפרט בערבי חגים(פורים , שבועות, ובפרט סוכות) שיש ים(בהגזמה אבל הרבה..) של אנשים שצובעים על הדלת וחייבים תגבור של ידים עובדות או מוכרות וכן בנוסף מאד כבולים לבית בשעות הפתיחה ויכול גם להפריע להשכבת הילדים ולהרדמותם, בגדול אפשר להרויח בין 800 ש"ח ל1500בהערכה גסה אולי אף יותר, תלוי מאד אם זה איזור רווי במכירות או לא, אם סגנון האנשים זה כאלו שיבואו לקנות בבית כדי לחסוך לפעמים רק חצי שקל או שקל. חשוב מאד שיהיה מלאי מוכן וזמין ובצורה אסטטית ונקיה, יש להחזיק גם מקפיא לשם כך(בשביל ריצ'ים ופיצוחים)וכן מקום לאחסן את כל מלאי של מליות וככל שאר המוצרים הן שמגיע מהסוכן והן מה שכבר חולק ומוכן למכירה, לקחת בחשבון(דבר שקיים בעוד סוגי מכירה אך בפרט במוצרי אפיה)שיכולים לדפוק ולהתקשר בשעות שסגור וגם בערב שבת ממש או בשעה קצת מאוחרת בלילה. אם נראה לכם... אז שיהיה בהצלחה מרובה מכל הלב❤

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היה תקופה שאמא שלי מכרה ביצים
מה שקרה הוא ששכנות צברו חובות של 100 ש"ח וכדו', והיא היתה נכנסת לחובות כדי לדאוג לאספקה חדשה

דרך חדשה

משתמש מקצוען
ראשית כל חייבים פינה מסודרת ששם אפשר לחלק האת מוצרים לאריזות ולכמויות הנמכרות כי אם לא אז תקחו בחשבון שזה מלכלך מאד ובנוסף עם ילדים קטנים זה לא כ"כ קל ובפרט בערבי חגים(פורים , שבועות, ובפרט סוכות) שיש ים(בהגזמה אבל הרבה..) של אנשים שצובעים על הדלת וחייבים תגבור של ידים עובדות או מוכרות וכן בנוסף מאד כבולים לבית בשעות הפתיחה ויכול גם להפריע להשכבת הילדים ולהרדמותם, בגדול אפשר להרויח בין 800 ש"ח ל1500בהערכה גסה אולי אף יותר, תלוי מאד אם זה איזור רווי במכירות או לא, אם סגנון האנשים זה כאלו שיבואו לקנות בבית כדי לחסוך לפעמים רק חצי שקל או שקל. חשוב מאד שיהיה מלאי מוכן וזמין ובצורה אסטטית ונקיה, יש להחזיק גם מקפיא לשם כך(בשביל ריצ'ים ופיצוחים)וכן מקום לאחסן את כל מלאי של מליות וככל שאר המוצרים הן שמגיע מהסוכן והן מה שכבר חולק ומוכן למכירה, לקחת בחשבון(דבר שקיים בעוד סוגי מכירה אך בפרט במוצרי אפיה)שיכולים לדפוק ולהתקשר בשעות שסגור וגם בערב שבת ממש או בשעה קצת מאוחרת בלילה. אם נראה לכם... אז שיהיה בהצלחה מרובה מכל הלב❤
כותבת מנסיון של מכירה ביתית??

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיצה

אשמח לשמוע עוד עצות בעניין
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים