שיתוף מי ילדה של אמא?

אמיצ/ה

משתמש פעיל
א. יפה מאוד!
ב. משהו בעיניים הארוכות שלה מפריע לי קצת... (כנראה בדעת יחיד) גם השיער שיורד לה על העין הימנית הפריע לי, זה נראה כאילו הוא מושך את העין בצורה מוזרה. העיניים מלוכסנות ומכווצות בזווית שהזכירה לי קצת איורים של אנשים מרושעים, ובתוספת הרקע...
ג. מתנצלת אם פגעתי, כל שאר הציור באמת מהמם. אני פשוט חסידה של ביקורת

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
טוב לא יכולתי שלא להגיב :)
זאת לא נראית בובה, מי שחשב שזאת בובה אשמח לשמוע למה.
בובה לא יושבת במנח אנושי ודורש שרירים כ"כ כמו הילדונת שפה. (על מדרגה! נסו להושיב בובה על מדרגה, נסו...)
הגב הכפוף העקבים שלה והברכיים פנימה, זאת לא פוזה של בובה.
אפילו האצבעות בידיים שלה נראות אנושיות לחלוטין. (אורגניות ורכות עם א-סימטריה אנושי)
המבט שלה עלול להטעות שזה בובה כי היא מסתכלת לשום מקום (איפשהו ברצפה), אבל זה כבר הייתי אומרת לך לתקן כדי שתראה ילדה נורמטיבית, כך שהמבט שלה ימוקד לעציץ שהיא מחזיקה ורוכנת אליו כולה עם הגוף.

מעבר לזה, משהו בתווי פנים שלה מרגיש מעוות, העיניים אקסטרה מלוכסנות ולא באותו גובה.
והאף מרגיש שקוע פנימה מידי.

הצביעה נראית עמוקה מאוד ומלאת מסתורין, היא נותנת פה טון של סיפור שלם מאחורה, מה שאי אפשר לומר על האינק.
ושלא תטעי אהבתי מאוד מאוד את הפוזה של הילדה, יש התייחסות אנטומית לרוב האברים שלה, וזה נראה נהדר.
השיער עשוי ממש טוב חלק ונעים למגע. (אגב השיער עף ברוח וזה עוד נקודה למה זה לא מרגיש בובה...)

בקיצור, יש כאן יצירה עם אמירה והרבה אומץ ונועזות, כדאי לתקן קצת את האנטומיה של הפנים שלה, ולהפנים שזאת לא בובה חוץ מזה הכל ממש יופי טופי.

הצלחות!!
ברכי

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@NBR נראלי שיש לך טעות...
ההיא שיושבת על המדרגות ושערה מתנופף ברוח זו ילדה. כן אמיתית, לא בובה.
היא מחזיקה ביד בובה קטנה עם שיער קוצני - מה שאת קראת עציץ...

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אהאהאה?
מה??

טוב, הסתכלתי שוב פעם
בכנות, זה היה נראה לי עציץ ולא הבנתי מה היא מתרגשת ממנו כ"כ
במבט שני ומעמיק, אכן רואים בובה שם, אבל היא מפוספסת לגמרי
היה כדאי לבחור זווית מעט שונה לבובה, כך שאנחנו נראה את הסילואט שלה יותר בבירור ושזה לא יטשטש עם הקוים הרכים של הצביעה פה.

בכל מקרה, ציור יפה עם אמירה מענינת
הרבה הצלחה!

‏‏לכידה.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה