מי יודע מידע על חברת "גמא"

שושי ז

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אשמח מאוד על כל אחד שיש לו איזשהו מידע על חברת גמא הסולקת (בין השאר) כרטיסי אשראי, עד כמה הם אמינים, וגם אני רוצה מידע על חברות סליקה אחרות, עברתי לגמא לפני קרוב לשנה ונראה לי שהעניינים לא מתנהלים כראוי, אשמח לעזרה, תודה מראש אפשר גם באישי:confused:

חיושקנושקה

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אשמח מאוד על כל אחד שיש לו איזשהו מידע על חברת גמא הסולקת (בין השאר) כרטיסי אשראי, עד כמה הם אמינים, וגם אני רוצה מידע על חברות סליקה אחרות, עברתי לגמא לפני קרוב לשנה ונראה לי שהעניינים לא מתנהלים כראוי, אשמח לעזרה, תודה מראש אפשר גם באישי:confused:
אשמח לקבל מידע על גמא במה מדובר, אני בדיוק שוקלת לפתוח שם סליקת אשראי.

חיושקנושקה

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לא הבנתי, היתה איזו בעיה איתם? גבו משהו שלא היו צריכים? משהו שלא תקין? אשמח לתשובה כי אני באמת כמעט סוגרת איתם

סטנדר

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אנחנו עובדים איתם, (חברה גדולה מאוד)
שירות מעולה, עמלות זולות, אין לי תקלות איתם כבר כמה שנים.
יש להם גם אפשרות של התאמות אשראי ע"י קובץ שהם מעבירים, לחברות גדולות זה ממש משמעותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה