מי זה הבחור הזה?

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חבל שלא יכולתי לצלם מזווית נמוכה יותר, הבחור ישב לו בתחתיתו של עלה כעור וזה הכי נמוך שיכולתי לצלם.

א

איצה מאייר

אורח
בחור ססגוני,

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאיר ? הפעם איכזבת! אע"פ שאני ממש לא אוהב מקרו בכל זאת אני רואה שיש כאן תמונה ממש מפוספסת ולא מתאימה לרף המקצועי שהורגלנו בו על ידך.
חוסר חדות וכו'

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י שאפו;597494:
קרציה מהלכת

לא נראה לי שזו קרציה, אבל אני לא המומחה הכי גדול.

נכתב ע"י מיכאל דב;597495:
מאיר ? הפעם איכזבת! אע"פ שאני ממש לא אוהב מקרו בכל זאת אני רואה שיש כאן תמונה ממש מפוספסת ולא מתאימה לרף המקצועי שהורגלנו בו על ידך.
חוסר חדות וכו'

דבר ראשון אני אשמח לזיהוי...

שנית, חוסר החדות נובע מאיסו גבוה וכנראה ניקוי הרעשים מעט קלקל.

צילמתי את זה בסבך של צמחיה והיה די חשוך, לא היה מה לדבר על חצובה והייתי חייב מהירות תריס גבוהה כי לא עמדתי בצורה יציבה.

החלפתי את התמונה, חידדתי מעט (מקווה שלא מידי, יש לי צד כזה) ולא ניקיתי רעשים (אאלץ לחיות עם הרעש, אין חיים שקטים :)). אולי כעת זה יותר טוב.

תודה לך.

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;597500:
החלפתי את התמונה, חידדתי מעט (מקווה שלא מידי, יש לי צד כזה) ולא ניקיתי רעשים (אאלץ לחיות עם הרעש, אין חיים שקטים :)). אולי כעת זה יותר טוב.

תודה לך.

אכן מידי הרבה חידוד.. נראה כמו הצעות התיקון של שכננו היקרים.

לעצם התמונה: קומפוזיציה נסבלת. אובר חדות + חוסר חדות ( כן ! )
לעצם הדוגמן : חרק יפה וחתיך . אכן ססגוני בצורה לא רגילה. אולי בגלל זה העלית את התמונה הזו.?

א

איצה מאייר

אורח
לענ"ד העין עכשיו פחות נתפסת לצבעים של הבחור,

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיכאל דב;597519:
אכן מידי הרבה חידוד.. נראה כמו הצעות התיקון של שכננו היקרים.

לעצם התמונה: קומפוזיציה נסבלת. אובר חדות + חוסר חדות ( כן ! )
לעצם הדוגמן : חרק יפה וחתיך . אכן ססגוני בצורה לא רגילה. אולי בגלל זה העלית את התמונה הזו.?

עשיתי את זה מהר, בהמשך אני מקווה שיהיה לי יותלר פנאי ואנסה להעלות עיבוד מאוזן יותר (אני לא מאסטר גדול בפוטושופ, אבל התמונה המקורית חייבת מעט טיפול, לצערי).

למה בכל זאת אני מעלה? כי הבחור בהחלט ססגוני והתאמצתי הרבה כדי להוציא את התמונה הזאת, זו אחת מתוך עשרים בערך, ניסיתי בהרבה אופציות, זה המקסימום שהצלחתי. אני מסכים שזה לא השפיץ הטכני שאני מצפה מעצמי, אבל עדיין אני אוהב את הצילום הזה.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
החלפתי את התמונה, אני מקווה שכעת זה מעט יותר טוב מיכאל (סליחה על כל ההחלפות של התמונות, אבל אני לא רואה עניין להשאיר כאן יותר מידי הרבה גרסאות לא נכונות, זה לא פורום עיצו"ג).

האמת שאני בטוח שאשף פוטושופ יצליח להוציא יותר, אני בכל אופן חידדתי מעט (לא יותר מידי הפעם), מעט קונטרס, וטיפהל'ה משחק עם הלבלס (הרבה יותר מזה אני פשוט לא יודע וגם בזה אני לא ספצ'..).

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י כדרלעמר;597600:
החלפתי את התמונה, אני מקווה שכעת זה מעט יותר טוב מיכאל (סליחה על כל ההחלפות של התמונות, אבל אני לא רואה עניין להשאיר כאן יותר מידי הרבה גרסאות לא נכונות, זה לא פורום עיצו"ג).

האמת שאני בטוח שאשף פוטושופ יצליח להוציא יותר, אני בכל אופן חידדתי מעט (לא יותר מידי הפעם), מעט קונטרס, וטיפהל'ה משחק עם הלבלס (הרבה יותר מזה אני פשוט לא יודע וגם בזה אני לא ספצ'..).
דוקא אני לא חושב שצריך להחליף תמונה. אחד כמוני שרק עכשיו נכנס לאשכול לא מבין במה מדובר.
היית יכול להוסיף תמונה נוספת. כך היה עדיף לטעמי.
בהצלחה.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הבחור הצבעוני נראה ממשפחת הפרפרים, במצב סגור.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י חיוכון;597811:
דוקא אני לא חושב שצריך להחליף תמונה. אחד כמוני שרק עכשיו נכנס לאשכול לא מבין במה מדובר.
היית יכול להוסיף תמונה נוספת. כך היה עדיף לטעמי.
בהצלחה.

אולי אתה צודק, עכ"פ חשבתי לנכון שלא לעשות כן.

נכתב ע"י נוי;598212:
הבחור הצבעוני נראה ממשפחת הפרפרים, במצב סגור.

אני לא חושב שזה פרפר, פרפר יוצא מגולם בכל גודלו ואני כבר עוקב אחרי הבחור הזה כמה ימים ונדמה לי שהיצור הזה שצילמתי באותו מקום בשבוע שעבר הצמיח כנפיים.

התמונה שאני מעלה כרגע אינה בשביל בקורת (האיכות הטכנית לא משהו, התנאים לא אפשרו לי לצלם טוב), אני מעלה אותה אך ורק רק בכדי לעזור בזיהוי (והאם יש לצפות לגדולות יותר כשיגדל עוד ואני עוד אמצא אותו...).

צפה בקובץ המצורף 96484

כנראה שנאלץ להמתין לתמיר ידידנו:)

אולי מעניין אותך גם...