עזרה מישהו היה בקרקוב?

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
מישהו יודע על לינה הכי זולה שיש בקראקוב רק בשביל להניח את הראש בלילה?
כאן יש לך מלונות ודירות בכל רמות המחירים:

רק רבינו

משתמש פעיל
לא לזה התכוונתי זול 453 שקל לזוג ! אני לא בא לשם לנופש ולכן כתבתי רק להניח את הראש בלילה.

יצחק77

משתמש מקצוען
לידעתך קרקוב היא אחת מהבירות העתיקות והמתוירות בעולם כל השנה ובפרט ביולי אוגוסט
אל תצפה למוטל חצי חינם בקרקוב אם אתה מחפש זול פשוט תתקדם לכיוון אליו אתה ממשיך וחפש לינה במקום קטן
אם תסביר מאיפה ומתי אתה נוחת ולאן אתה מתכוון להמשיך אולי נוכל לעזור
בהצלחה

רק רבינו

משתמש פעיל
אני מגיע בשעות הצריים המאוחרות מכיוון וינה\ברטיסלבה ורוצה לבקר במקומות היהודיים בקרקוב ואז בבוקר לבקר באושוויץ ולהמשיך משם לכיוון ליז'נסק\פשמישל, לא מדובר על יולי אוגוסט. אולי באמת כמו שכתבת מתאים לי ללון באושווינצם

רק רבינו

משתמש פעיל
הכנסת אורחים
של ר' אברהם זולדן עברה למקום קבוע ליד ביהכ"נ של הרמ"א מצווה לתמוך בעין יפה לביסוס המקום
איש יקר ויר"ש עד עכשיו לא הייתה כשרות קבועה למקום בד"כ הבשרים הם של כדתיא וניתן לשאול אותו
הבנתי שגם נושא הכשרות אמור להסתדר בזמן הקרוב ,
אם מישהו יודע פרטים מתבקש לעדכן
כמו"כ יש פלאפל בהשגחת הרב גור ארי' שליח חב"ד לקרקוב
בצאנז - לנצוהט - יש הכנסת אורחים פתוחה עם מנות חמות לחימום במיקרוגל
בליז'נסק מלון ומסעדה והכנסת אורחים בכשרות מהודרת של כדתיא
יש למישהו מידע עדכני לעכשיו? על הכנסת אורחים, מסעדות, שעות פתיחה של המקומות הפופולריים לביקור יהודי, עלות כניסה למקומות.

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הקפצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה